Karnozín EXTRA POWER vás dostane do TOP formy. Aj mentálnej.

Mám záujem

Toto patrí medzi moje najobľúbenejšie karnozíny. Nie, že by bol všemocný, ale už len fakt, že obsahuje ashwagandhu a tá sa ako liečivá bylina používa tisícročia je dobrá správa. Tradičná ájurvédska medicína ju využíva na podporu vitality tela a duše.

Keby sme sa sústredili len na ashwagandu, tak zistíte, že má viacero benefitov. Budete lepšie spať, tým pádom ustúpi únava. No a keďže spánok je základ, na ktorý v dnešnej dobe všetci zabúdame, keď budete dobre vyspatí, zvládnete oveľa viac dôležitých úloh, možno podáte aj lepší výkon vo fitku.

No a nemôžem zabudnúť na často spomínaný kortizol, ktorý blokuje chudnutie. Ashwagandha znižuje hladinu kortizolu a nie, že by ste zázračne schudli, ale pôjde to jednoduchšie. A okrem toho znižuje mieru úzkosti. Ja síce úzkosťami netrpím, ale kopec ľudí v mojom okolí áno a myslím si, že je oveľa menšie zlo siahnuť po prírodnom produkte, ako po antidepresívach a podobne. Stretla som sa totiž z cestným názorom, že „dám si radšej liek na upokojenie,“ čo teda nechápem. Dáte si ho raz, potom opäť, časom zvýšite dávku, lebo prestane zaberať a nevyriešite nič. Okrem toho, zrejme začnete naberať, ako to pri chemických liekoch daného typu býva.

Ak patríte medzi ľudí, ktorí sa ťažšie učia, opäť môžete siahnuť po Karnozíne Extra Power. Aj keď nerátajte s tým, že sa vám zázračne naleje informácia do hlavy, ale pôjde to. Toto zase neviem potvrdiť, lebo ak ma niečo bavilo, tak som sa vedela naučiť extrémne veľa, za krátky čas. Možno skúsim takú čínštinu, aby som toto mohla potvrdiť, alebo vyvrátiť.

Ale aby som tu dala aspoň nejakú moju skúsenosť, tam mne Karnozín Extra Power určite pomáha pri výkone. Môžem sa extrémne zničiť na tréningu a mať pocit, že o dve hodiny umriem, o tie dve hodniky sa dám dokopy a môžem makať zase, prípadne nepadám od únavy v práci. Ale upozorňujem, že Karnozín Extra Power mám odkedy sa začal vyrábať, takže moja skúsenosť nie je založená na týždňovej skúsenosti. Musíte byť trpezliví, veď ani Rím nikto nepostavil za jeden deň.

No a všimla som si, že mnohí sa rozčuľujete, že tieto produkty nie sú zadarmo. Nie sú zadarmo, pretože ich vyrábajú celé tímy ľudí, ktorí tiež platia šeky a majú rodiny. Okrem toho, zadarmo v dnešnej dobe nie je nič. Aj keď dostanete nejaké lieky v lekárni, uvedomte si, že si celý život platíte zdravotné poistenie a dostanete za to chémiu, nie vitamíny a nie prírodné doplnky. Aj za BIO produkty platíte viac, aj keď sú zdravšie, pretože v dnešnej dobe je veľmi ťažké dodržať všetky normy. To, či si niečo kúpite, alebo nie, je len na vás, ale nečakajte, že to zaberie hneď zašvihaním čarovného prútika, alebo keď ste už v katastrofálnom stave. Vysvetlím to ešte inak – keď svoje telo ničíte roky, nemôžete čakať, že za týždeň sa zregeneruje.

Takže prajem vám veľa sily priatelia, učte sa, športujte a kvalitne spite, lebo tak zvládnete naozaj všetko čo chcete.
Ak siahnete po Karnozíne Extra Power, určite neoľutujete.

 


20.05.2024


Čítaj Viac:

 

 

Video kanál
Videá o našich produktoch
Video

Pre tých ktorým sa nechce čítať náš blog,
je tu sekcia video

Pozerať


Napíšte nám

Chcete sa s nami podeliť o skúsenosti s našimi produktami alebo máte pre nás zaujímavú tému pre náš blog?

Odoslaním tohto formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac info.