Nastavíme vás

Neváhajte a navštívte aj vy zdravotné zariadenie Carnomed a nechajte si poradiť od odborníkov na zdravú výživu. Venujte svojmu telu trošku času, a to sa vám odvďačí energiou, vitalitou a silnejším imunitným systémom.

Čo mi poradia

Poznáte to, keď ide o druhých, sme studnica plná rád a tipov. Hovoríme tomu druhému, aby nezanedbal svoje telo a zdravie a aby neignoroval varovné signály, ktoré mu vysiela. Ale keď ide o nás samotných, sme úplne rovnakí.

Ako si na mieru nastaviť zdravý životný štýl a posilniť imunitu pre vaše telo, sa dozviete u nás v Carnomede. Pod dohľadom odborníkov vás v príjemnom prostredí nášho centra vyšetríme na špecializovanom prístroji InBody, ktorý odmeria dôležité parametre vášho tela ako je pomer svalov a tuku, či množstva vody v organizme.  Čo ešte zistíme vyšetrením prístrojom InBody nájdete TU.

Výživové poradenstvo

Po vyhodnotení  výsledkov vyšetrenia prístrojom InBody v Carnomede,  vám náš výživový poradca nastaví a upraví  jedálniček, ale aj denný režim, ktorý vám pomôže zlepšiť kondíciu a tým aj celkové zdravie. Zdravý životný štýl, zdravá strava a cielené dopĺňanie vitamínov správnymi potravinami je významným preventívnym faktorom.

Zdravá strava a cielená výživa pôsobí ako prevencia, no zároveň posilňuje váš imunitný systém. Vaše telo bude zdravšie, výkonnejšie a bude udržiavané v rovnováhe. Môžete sa tak vyhnúť  civilizačným ochoreniam ako je obezita, či srdcovo-cievne choroby.


28.08.2017


Čítaj Viac:

 

 

Video kanál
Videá o našich produktoch
Video

Pre tých ktorým sa nechce čítať náš blog,
je tu sekcia video

Pozerať


Napíšte nám

Chcete sa s nami podeliť o skúsenosti s našimi produktami alebo máte pre nás zaujímavú tému pre náš blog?

Odoslaním tohto formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac info.