Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s použitím cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Viac info

Rozumiem

Vysoký index stresu ovplyvňuje celkové zdravie

Aj vy by ste ocenili deň dlhší ako 24 hodín?

Zrýchlená doba, pracovné vyťaženie a málo času na oddych spôsobujú, že sa v našom tele hromadí stres. Jeho neprimeraná hladina môže vyústiť až do vážneho zhoršenia zdravotného stavu. Začnite riešiť problém skôr, ako prepukne naplno. S unikátnym prístrojom KARDiVAR to zistíte priebehu niekoľkých minút. Ako zlepšiť svoje zdravie sa dozviete v ambulancii CarnoMed.

KARDiVAR – kvalitné vyšetrenie za pár minút

Príčiny vysokej hladiny stresu sú rôzne. K príznakom môžu patriť napríklad kardiovaskulárne ochorenia, tráviace ťažkosti, dokonca i bolesť svalov a kĺbov. Prvým krokom ako obísť tieto zdravotné komplikácie je odhalenie problému. Základom by malo byť dôkladné vyšetrenie, ktoré nielen zmeria hladinu stresu v tele, ale poskytne i obraz o vašom celkovom stave. Ak ste si predstavili nekonečné hodiny strávené u rôznych lekárov, robíte si starosti zbytočne. Na naše vyšetrenie nebudete potrebovať týždne dovolenky. Prístroj KARDiVAR zmeria váš index stresu, poskytne obraz o stave buniek a úrovni regulačných systémov v priebehu pár minút. Postačí, ak sa objednáte na najbližší voľný termín. Objednávací formulár nájdete na našej stránke: www.carnomed.sk/ambulancia.
Sami si presne určíte dátum a čas, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Ak prídete so svojím partnerom vaše deti vyšetríme bezplatne.

 


13.09.2017


Čítaj Viac:

 

Chcem viac informácií

 

 

Video kanál
Videá o našich produktoch
Video

Pre tých ktorým sa nechce čítať náš blog,
je tu sekcia video

Pozerať


Napíšte nám

Chcete sa s nami podeliť o skúsenosti s našimi produktami alebo máte pre nás zaujímavú tému pre náš blog?

Odoslaním tohto formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac info.

 


Najdete nás i na MALL.SK

  

© CarnoMed 2017 · Developed by CodeShore