Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s použitím cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Viac info

Rozumiem

S Karnozínom EXTRA telo rýchlejšie regeneruje a ľahšie sa prispôsobuje zmenám!

Osobná skúsenosť terapeuta, cvičiteľa Cchi-kung a praktika Alternatívnej medicíny Stanislava Kertisa

Viem, že odporúčate Karnozín EXTRA svojim klientom. Užívate ho aj vy sám?

Áno. Vždy predtým, než niečo odporúčam si to sám na sebe vyskúšam a pozorujem cez vlastné pocity čo to robí. Dokážem odporučiť len to, čo viem ako pôsobí v tele.

A čo ste vypozorovali? Užívate Karnozín EXTRA pravidelne?

Pravidelne nie. Dám si ho, keď pocítim únavu, takú energetickú slabosť a telo si „vypýta“ podporu. Pričom je jedno, aká je príčina toho stavu, či som veľa pracoval alebo sa mení atmosferický tlak, proste pri väčšej záťaži na organizmus. Užívam 2 tabletky ráno a 1 poobede, aby sa telo rýchlejšie aj ľahšie prispôsobilo a regenerovalo. Všimol som si, že pri zimnej turistike v ťažkom teréne prejdem 10-20 km denne a vďaka rýchlej regenerácii za podpory karnozínu som bol ďalší deň opäť pripravený na záťaž. Kedysi som si musel dať druhý deň oddychový.

A čo v lete? Vtedy ho na čo využívate?

V lete je výhodnejšie užívať Karnozín EXTRA s Q-vitalom, pretože táto kombinácia lepšie ochladzuje srdce.

Komu Karnozín EXTRA odporúčate a prečo?

Ako som vravel, karnozín má také zvláštne pôsobenie, v zime podporuje organizmus a v lete s Q-vitalom ho chladí. Robím masáže i terapie a u ľudí, kde sú evidentné trasy ako Alzheimer,

Parkinson, tam sú v kombinácii s Karnozínom EXTRA krásne výsledky. Tras končatín, hlavy sa úplne skľudňuje. U roztrúsenej sklerózy odporúčam ako podporu aj Q-vital. Karnozín je veľmi

užitočný a potrebný ako vodič vzruchov, ktoré nezaťažujú organizmus. Odbúrava stres z vnútorného prostredia a relatívne rýchlo zaberá.

Máte ešte nejaké svoje pozorovania?

Veľmi dobrá je kombinácia Karnozínu s vitamínom C. Dôležité je s akým vitamínom C. Tak či tak je to výborné v chrípkovom období na posilnenie a tiež, keď ste už chorí na rýchlejšie uzdravenie. Znižuje to negatívne dopady chrípky, prechladnutí a rýchlejšie telo po chorobe regeneruje.

Čo je ten váš vnútorný impulz, že začnete Karnozín EXTRA užívať a ako viete, že už stačí?

Každý máme iné vnímanie. Ja to mám tak, že cítim, keď si telo karnozín vypýta. Telo vyhlási, že by potrebovalo viac regenerovať, pozná v čom je zdroj energie, pošle info do mozgu a mne príde obraz alebo pocit, že si mám dať Karnozín. Tak isto nastane ten efekt „už stačí“. Akoby mi telo vravelo, už viem pracovať samo, tak ma nechaj pracovať a keď budem znova potrebovať, vypýtam si.

V čom vidíte najväčší efekt Karnozínu EXTRA?

Nech nikto neočakáva WOW efekt. Keď ho človek užíva, postupne cíti, že pomaly naberá opäť na sile, na energii a telo sa postupne dostane do svojej prirodzenej regenerácie. U každého je to individuálne, podľa toho, ako má oslabené telo, poškodené bunky a tak. Mám veľmi dobré skúsenosti po mozgových príhodách, po srdcových príhodách v kombinácii s Q-vital. Pri únave, prepracovanosti či svalovej dystrofii, nastáva výrazná regenerácia. U športovcov na zlepšenie výkonu, výdrže, vytrvalosti je zjavný efekt. Priznávam, že nepoznám nič tak komplexné, účinné a ľahko vstrebateľné.

Treba si dávať na niečo pozor?

V prvých týždňoch treba dávať pozor na to, aby sa neužíval pred spaním. Pretože zo začiatku to narúša fázy spánku, pretože mozog je taký nabudený, ako keby sa očisťoval. Človek nemôže dlho zaspať, alebo má plytký spánok. Čo vlastne potvrdzuje, že ono to funguje. Overená skúsenosť je, dať Karnozín aspoň 3-4 hodiny pred spaním. Hlavne zo začiatku.

Máte nejaké skúsenosti aj s deťmi?

Áno, mám veľmi dobrú skúsenosť u autistických detí, u detí s poruchou správania a detí s poruchami akéhokoľvek spektra mimo rámec. Takmer všetci rodičia vravia, že ich dieťa je po nejakej dobe kľudnejšie, pokojnejšie, vie sa sústrediť a celkovo sa prejavuje inak.

Je dávkovanie u detí iné?

Dávkovanie je vždy veľmi individuálne. Najčastejšie odporúčam ráno a popoludní Karnozín a večer Q-Vital. Mám tiež skúsenosť s autistickými deťmi, že tieto deti Karnozín EXTRA prijímajú a iný Karnozín, ktorý rodičia kúpili cez internet vypľúvajú. Kombiácia karnozínu s ďalšími látkami zvyšuje jeho vstrebateľnosť.

So Stanislavom Kertisom sa rozprávala Mária Turiničová

 

Užívanie výživového doplnku Karnozín Extra nezaručuje 100% účinnosť a výsledky sú individuálne. Skúsenosti užívateľov vykazujú pozitívne účinky v podobe zníženia stresu, výrazného zlepšenia porúch správania a schopnosti sústrediť sa, zvýšenia energie a celkovej kondície organizmu u všetkých vekových kategórií.


Napíšte nám

Chcete sa s nami podeliť o skúsenosti s našimi produktami alebo sa chcete niečo opýtať?

Odoslaním tohto formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac info.


Najdete nás i na MALL.SK

  

© CarnoMed 2017 · Developed by CodeShore