Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s použitím cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Viac info

Rozumiem

Pani Simona a jej 14 ročný syn Michal z Bratislavy

Môj syn Michal, od malička prekypoval veľkým množstvom energie. Nikdy neobsedel v podstate od štyroch rokov pravidelne a rád športoval. Keď mal 14 rokov, okrem toho, že bol práve v puberte, veľmi narástol, dostal vysoké horúčky, bolesti celého tela a silný kašeľ. Ani po vybratí dvoch balení antibiotík bolesti tela a únava neprechádzali. Krvné testy ukázali na mykoplazmy a chlamýdie . Následne musel brať ešte ďalšie 4 antibiotiká. Jeho imunita sa tak veľmi oslabila, že v podstate každé dva -tri týždne bol prechladnutý, kašlal. Napriek toľkým dávkam antibiotík, testy na mykoplazmy a chlamýdie mal stále silno pozitívne. Okrem toho sa neustále sťažoval na bolesti celého tela, boli dni ked ráno nevládal vstať z postele. Z predtým aktívneho reprezentanta vo vodnom póle, ktorý nevynechal žiadny tréning a dobrovoľne chodil trénovať aj so staršími v nedeľu, sa stal neustále chorý ubolený mladý chlapec. Najprv som zmenila detskú lekárku a imunologičku, ktorú mi poradila kamarátka. Jej prístup bol z môjho pohľadu veľmi profesionálny. Nasadila mu lieky na imunitu, kopec vitamínov. Absolvovali sme rôzne testy , únavné vyšetrenia. Bolesti tela, najmä kolien a tá strašná únava však aj tak pretrvávali. Neraz mi bolo z toho do plaču, bola som naozaj bezradná. Mladý chlapec ktorý predtým mal toľko energie a elánu bol stále ubolený a nevládal.

Mala som však šťastie. Do práce k nám nastúpila nová kolegyňa, ktorej som raz na obede moje trápenie vyrozprávala. Neváhala, porozprávala mi o svojich dobrých skúsenostiach s CarnoMedom a dokonca Miška na vyšetrenie aj sama objednala. Zo začiatku mal nielen Michal trocha obavy na aké vyšetrenie to zase ideme, ale v CarnoMede boli veľmi milí. Trpezlivo nám vysvetlili všetko, čo nám na základe vyšetrenia na prístroji KARDiVAR zistili. Zrazu som videla súvislosti a veci, ktoré nám hovorili do seba pekne zapadali ako puzzle. A bola to pravda. Miško odvtedy berie Karnozín Extra, IS 6 a Q vital tak, ako mu to bolo odporučené a všetci vidíme zmeny.

Približne po dvoch mesiacoch od prvej návštevy sa ma kolegyňa v práci opýtala na Miška. Ako sa má? Čo kolená? Je stále taký unavený? Ja som jej úplne prekvapene povedala, Gabika však ja som už aj zabudla ako sa každý deň sťažoval. Naše trápenie úplne zmizlo. Až vtedy som si uvedomila, že konečne je z toho vonku. Je z neho zase šťastný mladý chlapec. Vrátil sa do športového života. Vládze trénovať. Celý prvý mesiac prázdnin s reprezentáciou 15 ročných chlapcov absolvoval náročné sústredenia a pripravoval sa na neoficiálne majstrovstvá sveta v Srbsku, na ktorých sa aj zúčastnil prvý augustový týždeň. Všetko zvládol bez problémov a vždy keď mi volal nezabudol dodať: " neboj mami lieky som si dal".

Som nesmierne šťastná a vďačná, že som sa o CarnoMede dozvedela. Keď mi doma hovorili, mami stále sa len sťažuješ, aká si unavená, som si povedala dosť. Objednala som sa na vyšetrenie, veď aj ja chcem dopriať svojmu telu látky, ktoré potrebuje. Zatiaľ síce len dva mesiace užívam Karnozín Extra a Qvital, ale cítim sa naozaj lepšie.

Na záver by som už dodala len jedno veľké ďakujem. Naozaj nie je nič horšie ako keď Vám dieťa trpí a neviete mu pomôcť. Ja som to šťastie pomôcť mu mala a prajem aj iným aby ho našli.

 

 

Užívanie výživového doplnku Karnozín Extra nezaručuje 100% účinnosť a výsledky sú individuálne. Skúsenosti užívateľov vykazujú pozitívne účinky v podobe zníženia stresu, výrazného zlepšenia porúch správania a schopnosti sústrediť sa, zvýšenia energie a celkovej kondície organizmu u všetkých vekových kategórií.

 


Najdete nás i na MALL.SK

  

© CarnoMed 2017 · Developed by CodeShore