Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s použitím cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Viac info

Rozumiem

Zdravý športový výkon, zdravšie telo!

25 ročný športovec Jakub cez svojho chorého otca objavil Karnozín EXTRA a dnes, aby si zlepšil výkon či urýchlil následnú regeneráciu ho užíva pravidelne už skoro 3 roky.

Kedy a ako Karnozín EXTRA užívaš?

V nešportový deň si dávam iba regeneračnú dávku a v športový deň si dám pred výkonom i po výkone. Pred výkonom na zlepšenie koncentrácie a nabudenie do tréningu. Po výkone na regeneráciu.

Čo ti to prináša?

Dodáva mi to energiu do tréningu. Uvedomujem si, že ľahšie posúvam svoje hranice. Zlepšila sa mi pružnosť a hybnosť tela. Keď sa pozriem spätne, po čase som sa vedel viac rozťahať, menej ma boleli kĺby.

Prečo ho užívaš aj po výkone?

Prináša mi dobrý pocit z regenerácie tela. Telo niečo vydalo a ja mu dám podporu, aby sa rýchlejšie zotavilo. Kedysi som užíval množstvo doplnkov pre športovcov, rôzne proteíny, aminokyseliny a dnes vďaka Karnozínu EXTRA mám zdravší prístup nielen k svojmu telu, ale aj k športu. Kedysi som išiel za hranice a vôbec som nepremýšľal, že telu treba aj niečo vrátiť, regenerovať ho nejako. Keď sa pozriem okolo seba vidím, že takýto pohľad v športe chýba.

Ako si sa dostal ku Karnozínu EXTRA?

Cez svojho otca, ktorý má Kennedyho syndróm. Zhoršoval sa mu pohyb a začalo mu to napádať aj vnútorné orgány. Na základe vyšetrení na prístroji KARDiVAR mu bol odporučený Karnozín a Q-Vital a ja som videl, ako sa postupne výrazne zlepšoval jeho zdravotný stav. Na prvé vyšetrenie prišiel v poslednej chvíli, srdce mal veľmi oslabené a teraz už je v poriadku.

Vnútorné orgány obnovili svoju funkčnosť, horná časť tela je pohyblivejšia i keď s chôdzou má ešte stále problémy. Na jednom z kontrolných vyšetrení sa dozvedel, že Karnozín EXTRA je vhodný aj pre športovcov, tak som to skúsil.

Čo by si na základe svojich životných skúseností odporučil ďalším športovcom?

Zamyslite sa nad tým, čo užívate, aby ste dosiahli výkon. Či naozaj, tú všetku chémiu, ktorú do tela dávate aj potrebujete a či náhodou telu viac neubližujete. Karnozín je látka telu vlastná. Cez ňu som našiel svoju cestu ako dosiahnuť športový výkon a súčasne zdravšie telo. Naďalej platí: „V zdravom tele, zdravý duch“.

S Jakubom sa rozprávala Mária Turiničová

 

Užívanie výživového doplnku Karnozín Extra nezaručuje 100% účinnosť a výsledky sú individuálne. Skúsenosti užívateľov vykazujú pozitívne účinky v podobe zníženia stresu, výrazného zlepšenia porúch správania a schopnosti sústrediť sa, zvýšenia energie a celkovej kondície organizmu u všetkých vekových kategórií.


Najdete nás i na MALL.SK

  

© CarnoMed 2017 · Developed by CodeShore