10 rokov sme tu pre vás

Milí priatelia,
je nám cťou, že spolu s Vami môžeme osláviť 10. výročie založenia našej spoločnosti. Našim najdôležitejším cieľom už od roku 2012 je byť prínosom nielen pre všetkých, ktorí hľadajú rovnováhu medzi konvenčnou a suplementárnou medicínou, ale aj pre tých z Vás, ktorí si chcú udržať svoj organizmus čo najdlhšie v skvelej forme.

Aby ste vedeli, že sme na Vás nezabudli, pripravili sme pre Vás túto akciu 10 = 12%.

Do 30.6.2022 pri objednávke nad 40,- €
nakúpite všetky ponúkané produkty s 12% zľavou.

Karnozín EXTRA 120 + - Nový extrakt z čučoriedok

Karnozín EXTRA 120 +
Nový extrakt z čučoriedok

Vďaka novému extraktu z čučoriedok má teraz náš Karnozín EXTRA až o 34,5% vyššiu antioxidačnú kapacitu. Je revolučným prípravkom nielen v boji proti starnutiu, ale zároveň prispieva k multifunkčnej ochrane buniek.

36,90 €
 
Karnozín EXTRA 120 - Multifunkčná ochrana buniek

Karnozín EXTRA 120
Multifunkčná ochrana buniek

Karnozín EXTRA je revolučným prípravkom v boji proti starnutiu a zároveň prispieva k multifunkčnej ochrane našich buniek. Obnovuje plnú funkciu buniek spolu s predĺžením ich životnosti a zároveň poskytuje najvyššiu antioxidačnú ochranu.

36,90 €
 
Karnozín EXTRA Pure&Strong 100 - Obsah karnozínu až 250 mg v jednej kapsule!

Karnozín EXTRA Pure&Strong 100
Obsah karnozínu až 250 mg v jednej kapsule!

Karnozín EXTRA je revolučným prípravkom v boji proti starnutiu a zároveň prispieva k multifunkčnej ochrane našich buniek. Znižuje hladinu oxidačného stresu, regeneruje bunky, spomaľuje starnutie a eliminuje únavu. Obnovuje plnú funkciu buniek spolu s predĺžením ich životnosti a zároveň poskytuje najvyššiu antioxidačnú ochranu.

49,90 €
 
Sulforafan EXTRA - Až 200 mg brokorafanínu v kapsule! - Aktívna ochrana vašich buniek

Sulforafan EXTRA
Až 200 mg brokorafanínu v kapsule! - Aktívna ochrana vašich buniek

Prémiové nutraceutikum. Obsahuje účinnú kombináciu aktívneho enzýmu myrozinázy a glukorafanínu. Pôsobí ako účinná prevencia proti onkologickým ochoreniam, podporuje prirodzené detoxikačné procesy v bunkách, znižuje hladinu cukru a inzulínovú rezistenciu u diabetikov.

44,90 €
 
Sulforafan EXTRA XL Pure Gold Edition 120 - Až 200 mg myrozinázou aktivovaného brokorafanínu v kapsule!

Sulforafan EXTRA XL Pure Gold Edition 120
Až 200 mg myrozinázou aktivovaného brokorafanínu v kapsule!

Prémiové nutraceutikum. Obsahuje účinnú kombináciu aktívneho enzýmu myrozinázy a glukorafanínu. Pôsobí ako účinná prevencia proti onkologickým ochoreniam, podporuje prirodzené detoxikačné procesy v bunkách, znižuje hladinu cukru a inzulínovú rezistenciu u diabetikov.

69,90 €
 
VitaComplex CarnoGen 5+ - Naštartuje imunitný systém a protivírusovú obranu

VitaComplex CarnoGen 5+
Naštartuje imunitný systém a protivírusovú obranu

Kombinácia trojice kľúčových vitamínov A, C, D3 a stopových prvkov zinok a selén. Vďaka ich imunostimulačným účinkom sa organizmus dokáže prirodzenou cestou ubrániť vírusom a baktériám.

9,90 €
 
Calcium EXTRA Natural 60 - Pevné kosti a zdravé zuby

Calcium EXTRA Natural 60
Pevné kosti a zdravé zuby

Hlavnou zložkou je substancia OVOVITAL®, ktorá obsahuje čisto prírodný vápnik bez chemických a pomocných látok. Okrem vápnika obsahuje aj iné dôležité minerály, ktoré vstrebávanie vápnika ešte podporia, a to horčík, fosfor, stroncium, meď a zinok. Pripravuje sa z vaječných škrupín konzumných slepačích vajec. Na rozdiel od syntetického vápnika ani pri dlhodobom užívaní nezaťažuje organizmus a vďaka unikátnemu zloženiu ( vápnik, stopové prvky, biogénne latky) má o 30% vyššiu vstrebateľnosť.

9,90 €
 
MAGNE D3 EXTRA Natural 60 - Stres a svaly pod kontrolou

MAGNE D3 EXTRA Natural 60
Stres a svaly pod kontrolou

Kombinácia magnézia (horčíka) a vitamínu D3 zabezpečí správnu činnosť kostí, svalov, nervov, kardiovaskulárneho systému, zdravé zuby, správne fungovanie psychiky a správne fungovanie imunitného systému.

13,90 €
 
Vitamín K2+D3 EXTRA Natural 60 - Chráňte sa pred osteoporózou

Vitamín K2+D3 EXTRA Natural 60
Chráňte sa pred osteoporózou

Pomáha udržiavať zdravé kosti a zuby. Je kľúčovým vitamínom v prevencii a liečbe osteoporózy. Podporuje obranyschopnosť organizmu a podieľa sa na niektorých dôležitých imunitných procesoch.

16,90 €
 
Akcia
ImunoComplex EXTRA 60 - Pôvodné zloženie - Komplexné posilnenie imunity

ImunoComplex EXTRA 60 - Pôvodné zloženie
Komplexné posilnenie imunity

Výživový doplnok, ktorý prispieva ku komplexnému posilneniu imunitného systému. Posilňuje organizmus v čase ochorenia, ale aj preventívne. Je vhodný pri autoimunitných ochoreniach aj u alergikov.

25,00 €
Bežná cena: 26,90 € Ušetríte 1,90 €
Q-VITAL EXTRA - Podpora vitality

Q-VITAL EXTRA
Podpora vitality

Q-VITAL EXTRA je výživový doplnok na báze koenzýmu Q10 a resveratrolu, doplnený o vitamín E a L-karnitín. Prispieva k ochrane a správnej funkcii buniek ľudského organizmu. Podporuje celkovú vitalitu organizmu, schopnosť koncentrácie a prispieva k spomaleniu procesu starnutia.

39,90 €
 

Najdete nás i na MALL.SK

  

© CarnoMed 2017 · Developed by CodeShore