Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s použitím cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Viac info

Rozumiem

Produkty

Pri výbere produktov v našej ponuke dbáme na vysokú kvalitu jednotlivých surovín, ktoré spracovávajú certifikovaní výrobcovia.
Naše produkty zabezpečujú dostatok energie pre správne fungovanie buniek. Výsledkom je vyvážené fungovanie autonómneho nervového systému a zlepšenie zdravotného stavu organizmu..

Všetky zobrazené produkty sú skladom a pripravené k odoslaniu.

Milí zákazníci,

dovoľujeme si Vás informovať, že nákup cez e-shop bude pokračovať nepretržite. 
Dobierky doručované prostredníctvom kuriérskej služby sa platia kuriérovi kartou cez terminál.

Zároveň Vás prosíme o zhovievavosť a ústretovosť v prípade osobných odberov v sídle našej spoločnosti na Partizánskej 2 v Bratislave, ktoré sme sa rozhodli dočasne pozastaviť až do odvolania.

Ďakujeme za pochopenie a vašu ústretovosť.

S úctou Carnomed Tím

 

Karnozín EXTRA 120 - Multifunkčná ochrana buniek

Karnozín EXTRA 120
Multifunkčná ochrana buniek

Karnozín EXTRA je revolučným prípravkom v boji proti starnutiu a zároveň prispieva k multifunkčnej ochrane našich buniek. Obnovuje plnú funkciu buniek spolu s predĺžením ich životnosti a zároveň poskytuje najvyššiu antioxidačnú ochranu. Karnozín Extra, Karnozín, Carnosin, L-Carnosine.

€39,00
Karnozín EXTRA 120 + IS 6 - Podporte vašu imunitu

Karnozín EXTRA 120 + IS 6
Podporte vašu imunitu

Kombinácia Karnozínu EXTRA a IS6 podporuje imunitu a odolnosť proti vírusovým ochoreniam. IS 6 je výživový doplnok, ktorý prispieva ku komplexnému posilneniu imunitného systému. Posilňuje organizmus v čase ochorenia, ale aj preventívne.

€80,00
IS6 - Komplexné posilnenie imunity

IS6
Komplexné posilnenie imunity

IS6 je výživový doplnok, ktorý prispieva ku komplexnému posilneniu imunitného systému. Posilňuje organizmus v čase ochorenia, ale aj preventívne. Je vhodný pri autoimunitných ochoreniach aj u alergikov. Obsahuje vzácnu kombináciu bioflavonoidov so synergickým (podporným) účinkom.

€49,90
Karnozín EXTRA 60 - Multifunkčná ochrana buniek

Karnozín EXTRA 60
Multifunkčná ochrana buniek

Karnozín EXTRA je revolučným prípravkom v boji proti starnutiu a zároveň prispieva k multifunkčnej ochrane našich buniek. Obnovuje plnú funkciu buniek spolu s predĺžením ich životnosti a zároveň poskytuje najvyššiu antioxidačnú ochranu.

€19,99
Q-VITAL EXTRA - Podpora vitality

Q-VITAL EXTRA
Podpora vitality

Q-VITAL EXTRA je výživový doplnok na báze koenzýmu Q10 a resveratrolu, doplnený v kombinácii s vitamínom E a L-karnitínom. Prispieva k ochrane a správnej funkcii buniek ľudského organizmu. Podporuje celkovú vitalitu organizmu, schopnosť koncentrácie a prispieva k spomaleniu procesu starnutia.

€39,90
Karnozín Extra 3 balenia - zľava 10%

Karnozín Extra 3 balenia
zľava 10%

Karnozín EXTRA je revolučným prípravkom v boji proti starnutiu a zároveň prispieva k multifunkčnej ochrane našich buniek. Karnozín Extra je vyroben7 podľa originálej receptúry a je špeciálny svojím zložením. Má výrazné antioxidačné účinky vďaka karnozínu, alfa-tokoferyl sukcinátu (vitamín E) a koenzýmu Q10. Pomáha proti starnutiu a súčasne ochraňuje, obnovuje a predlžuje životnosť buniek.

€105,30
Karnozín EXTRA 5 balení - zľava 10%

Karnozín EXTRA 5 balení
zľava 10%

Karnozín EXTRA je revolučným prípravkom v boji proti starnutiu a zároveň prispieva k multifunkčnej ochrane našich buniek. Karnozín Extra má výrazné antioxidačné účinky vďaka karnozínu, alfa-tokoferyl sukcinátu (vitamín E) a koenzýmu Q10.

€175,50
Zeen collagen - Trojzložkový kolagén 7200 mg

Zeen collagen
Trojzložkový kolagén 7200 mg

Kolagén je najdôležitejšou bielkovinou v ľudskom organizme, tvorí 30% proteínov v našom tele, nachádza sa v kostiach, väzoch, šľachách, chrupavkách a kĺboch, ale aj v koži, vlasoch, nechtoch a zuboch. Pokiaľ ho máme nedostatok, môže sa to prejaviť hlavne problémami s pohybovým aparátom, lámavými vlasmi, nechtami, či problémami s pokožkou.

€49,00
Červený ženšen - Zdroj telesnej harmónie a vitality

Červený ženšen
Zdroj telesnej harmónie a vitality

Výrazne posilňuje imunitu, obnovuje energiu, blahodárne pôsobí na čistenie tela, napomáha správnej činnosti vnútorných orgánov, udržuje harmóniu tela a dodáva životnú vitalitu.

€44,00

  

© CarnoMed 2017 · Developed by CodeShore