Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s použitím cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Viac info

Rozumiem

Produkty

Pri výbere produktov v našej ponuke dbáme na vysokú kvalitu jednotlivých surovín, ktoré spracovávajú certifikovaní výrobcovia.
Naše produkty zabezpečujú dostatok energie pre správne fungovanie buniek. Výsledkom je vyvážené fungovanie autonómneho nervového systému a zlepšenie zdravotného stavu organizmu..

Všetky zobrazené produkty sú skladom a pripravené k odoslaniu.

Karnozín EXTRA - Multifunkčná ochrana buniek

Karnozín EXTRA
Multifunkčná ochrana buniek

Karnozín EXTRA je revolučným prípravkom v boji proti starnutiu a zároveň prispieva k multifunkčnej ochrane našich buniek. Obnovuje plnú funkciu buniek spolu s predĺžením ich životnosti a zároveň poskytuje najvyššiu antioxidačnú ochranu. Karnozín Extra, Karnozín, Carnosin, L-Carnosine.

€39,00
Karnozín EXTRA 60 - Multifunkčná ochrana buniek

Karnozín EXTRA 60
Multifunkčná ochrana buniek

Karnozín EXTRA je revolučným prípravkom v boji proti starnutiu a zároveň prispieva k multifunkčnej ochrane našich buniek. Obnovuje plnú funkciu buniek spolu s predĺžením ich životnosti a zároveň poskytuje najvyššiu antioxidačnú ochranu.

€19,99
IS6 - Komplexné posilnenie imunity

IS6
Komplexné posilnenie imunity

IS6 je výživový doplnok, ktorý prispieva ku komplexnému posilneniu imunitného systému. Posilňuje organizmus v čase ochorenia, ale aj preventívne. Je vhodný pri autoimunitných ochoreniach aj u alergikov. Obsahuje vzácnu kombináciu bioflavonoidov so synergickým (podporným) účinkom.

€49,90
Q-VITAL EXTRA - Podpora vitality

Q-VITAL EXTRA
Podpora vitality

Q-VITAL EXTRA je výživový doplnok na báze koenzýmu Q10 a resveratrolu, doplnený v kombinácii s vitamínom E a L-karnitínom. Prispieva k ochrane a správnej funkcii buniek ľudského organizmu. Podporuje celkovú vitalitu organizmu, schopnosť koncentrácie a prispieva k spomaleniu procesu starnutia.

€39,90
Kolostrum EXTRA - Zdroj odolnosti proti chorobám

Kolostrum EXTRA
Zdroj odolnosti proti chorobám

Kolostrum (mledzivo) je tekutina, ktorú produkujú mliečne žľazy cicavcov, a s ktorou sa novorodenec stretne pri prvom dojčení. Obsahuje v sebe pre život mimoriadne dôležité látky s výrazným vplyvom na obranyschopnosť organizmu. Podporuje metabolickú aktivitu črevnej mikroflóry a priaznivo pôsobí pri chronických ochoreniach.

€29,90
Karnozín Extra 3 balenia - zľava 10% + vyšetrenie za 15 €

Karnozín Extra 3 balenia
zľava 10% + vyšetrenie za 15 €

Karnozín EXTRA je revolučným prípravkom v boji proti starnutiu a zároveň prispieva k multifunkčnej ochrane našich buniek. Karnozín Extra je špeciálny svojím zložením. Má výrazné antioxidačné účinky vďaka karnozínu, alfa-tokoferyl sukcinátu (vitamín E) a koenzýmu Q10. Pomáha proti starnutiu a súčasne ochraňuje, obnovuje a predlžuje životnosť buniek.

€105,30
Karnozín EXTRA 5 balení - zľava 10% + vyšetrenie zdarma

Karnozín EXTRA 5 balení
zľava 10% + vyšetrenie zdarma

Pri kúpe päť balenia Karnozínu EXTRA získate zdarma vyšetrenie prístrojom KARDiVAR, ktoré Vám umožní spoznať svoju hladinu stresu, adaptabilitu organizmu na stres, stav buniek a úroveň regulačných systémov.

€175,50
Kozie kolostrum - Podpora imunity

Kozie kolostrum
Podpora imunity

Doplnok stravy ktorý významne zvyšuje imunitu detí aj dospelých. Kolostrum je vyrobené z kozieho mledziva 2 hodiny po narodení kozliatok.

€45,00
Červený ženšen - Zdroj telesnej harmónie a vitality

Červený ženšen
Zdroj telesnej harmónie a vitality

Výrazne posilňuje imunitu, obnovuje energiu, blahodárne pôsobí na čistenie tela, napomáha správnej činnosti vnútorných orgánov, udržuje harmóniu tela a dodáva životnú vitalitu.

€44,00

  

© CarnoMed 2017 · Developed by CodeShore