Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s použitím cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Viac info

Rozumiem

Produkty

Pri výbere produktov v našej ponuke dbáme na vysokú kvalitu jednotlivých surovín, ktoré spracovávajú certifikovaní výrobcovia.
Naše produkty zabezpečujú dostatok energie pre správne fungovanie buniek. Výsledkom je vyvážené fungovanie autonómneho nervového systému a zlepšenie zdravotného stavu organizmu..

Všetky zobrazené produkty sú skladom a pripravené k odoslaniu.
Milí zákazníci,

dovoľujeme si vás informovať, že z technických dôvodov sa v súčasnej dobe nevykonávajú merania na prístroji KARDiVAR. Objednávky uskutočnené cez náš e-shop je možné vyzdvihnúť aj osobne v sídle našej spoločnosti, za dodržania opatrení vydaných ÚVZ SR.

Dobierky doručované prostredníctvom kuriérskej služby sa platia kuriérovi kartou cez terminál. 

Objednávky sú expedované bez zdržaní. Všetci naši pracovníci dbajú na hygienu a bezpečnosť.

Veríme, že sa vďaka zodpovednému prístupu nás všetkých podarí toto obdobie čoskoro prekonať.

Ďakujeme za pochopenie a vašu ústretovosť.

S úctou Carnomed Tím

Akcia
Karnozín EXTRA 120 - Multifunkčná ochrana buniek

Karnozín EXTRA 120
Multifunkčná ochrana buniek

Karnozín EXTRA je revolučným prípravkom v boji proti starnutiu a zároveň prispieva k multifunkčnej ochrane našich buniek. Obnovuje plnú funkciu buniek spolu s predĺžením ich životnosti a zároveň poskytuje najvyššiu antioxidačnú ochranu. Karnozín Extra, Karnozín, Carnosin, L-Carnosine.

35,10 €
Bežná cena: 39,00 € Ušetríte 3,90 €
Sulforafan EXTRA - Aktívna ochrana vašich buniek

Sulforafan EXTRA
Aktívna ochrana vašich buniek

Prémiové nutraceutikum. Obsahuje účinnú kombináciu aktívneho enzýmu myrozinázy a glukorafanínu. Pôsobí ako účinná prevencia proti onkologickým ochoreniam, podporuje prirodzené detoxikačné procesy v bunkách, znižuje hladinu cukru a inzulínovú rezistenciu u diabetikov.

44,90 €
Akcia
Sulforfan EXTRA + Karnozín EXTRA 120 - Spojenie dvoch výnimočných produktov.

Sulforfan EXTRA + Karnozín EXTRA 120
Spojenie dvoch výnimočných produktov.

Sulforafan EXTRA – prémiové nutraceutikum účinné v prevencii proti onkologickým ochoreniam a Karnozín EXTRA - mimoriadne účinný v ochrane buniek.

77,00 €
Bežná cena: 83,90 € Ušetríte 6,90 €
Akcia
IS6 - Komplexné posilnenie imunity

IS6
Komplexné posilnenie imunity

IS6 je výživový doplnok, ktorý prispieva ku komplexnému posilneniu imunitného systému. Posilňuje organizmus v čase ochorenia, ale aj preventívne. Je vhodný pri autoimunitných ochoreniach aj u alergikov.

44,90 €
Bežná cena: 49,90 € Ušetríte 5,00 €
Akcia
Karnozín EXTRA 60 - Multifunkčná ochrana buniek

Karnozín EXTRA 60
Multifunkčná ochrana buniek

Karnozín EXTRA je revolučným prípravkom v boji proti starnutiu a zároveň prispieva k multifunkčnej ochrane našich buniek. Obnovuje plnú funkciu buniek spolu s predĺžením ich životnosti a zároveň poskytuje najvyššiu antioxidačnú ochranu.

18,99 €
Bežná cena: 19,99 € Ušetríte 1,00 €
Akcia
Karnozín EXTRA 120 + Kolostrum EXTRA - Doplňte si protilátky

Karnozín EXTRA 120 + Kolostrum EXTRA
Doplňte si protilátky

Kombinácia Karnozínu EXTRA a Kolostra EXTRA podporuje imunitný systém a dodáva telu potrebné protilátky pri akútnom ochorení. Kolostrum (mledzivo) je tekutina, ktorú produkujú mliečne žľazy cicavcov, a s ktorou sa novorodenec stretne pri prvom dojčení. Obsahuje v sebe pre život mimoriadne dôležité látky s výrazným vplyvom na obranyschopnosť organizmu.

62,00 €
Bežná cena: 68,90 € Ušetríte 6,90 €
Akcia
Karnozín EXTRA 120 + IS 6 - Podporte vašu imunitu

Karnozín EXTRA 120 + IS 6
Podporte vašu imunitu

Kombinácia Karnozínu EXTRA a IS6 podporuje imunitu a odolnosť proti vírusovým ochoreniam. IS 6 je výživový doplnok, ktorý prispieva ku komplexnému posilneniu imunitného systému. Posilňuje organizmus v čase ochorenia, ale aj preventívne.

79,90 €
Bežná cena: 88,90 € Ušetríte 9,00 €
Akcia
Q-VITAL EXTRA - Podpora vitality

Q-VITAL EXTRA
Podpora vitality

Q-VITAL EXTRA je výživový doplnok na báze koenzýmu Q10 a resveratrolu, doplnený v kombinácii s vitamínom E a L-karnitínom. Prispieva k ochrane a správnej funkcii buniek ľudského organizmu. Podporuje celkovú vitalitu organizmu, schopnosť koncentrácie a prispieva k spomaleniu procesu starnutia.

35,90 €
Bežná cena: 39,90 € Ušetríte 4,00 €
Akcia
Kolostrum EXTRA - Stimulujte protilátky

Kolostrum EXTRA
Stimulujte protilátky

Kolostrum - (mledzivo) kravské je tekutina, ktorú produkujú mliečne žľazy cicavcov, a s ktorou sa novorodenec stretne pri prvom dojčení. Podporuje metabolickú aktivitu črevnej mikroflóry a priaznivo pôsobí pri chronických ochoreniach.

26,90 €
Bežná cena: 29,90 € Ušetríte 3,00 €
Akcia
Karnozín Extra 3 balenia -

Karnozín Extra 3 balenia

Karnozín EXTRA je revolučným prípravkom v boji proti starnutiu a zároveň prispieva k multifunkčnej ochrane našich buniek. Karnozín Extra je vyrobený podľa originálej receptúry. Pomáha proti starnutiu a súčasne ochraňuje, obnovuje a predlžuje životnosť buniek.

99,40 €
Bežná cena: 117,00 € Ušetríte 17,60 €
Akcia
Karnozín EXTRA 5 balení -

Karnozín EXTRA 5 balení

Karnozín EXTRA je revolučným prípravkom v boji proti starnutiu a zároveň prispieva k multifunkčnej ochrane našich buniek. Karnozín Extra je vyrobený podľa originálej receptúry a má výrazné antioxidačné účinky vďaka karnozínu, alfa-tokoferyl sukcinátu (vitamín E) a koenzýmu Q10.

165,70 €
Bežná cena: 195,00 € Ušetríte 29,30 €
Zeen collagen - Trojzložkový kolagén 7200 mg

Zeen collagen
Trojzložkový kolagén 7200 mg

Kolagén je najdôležitejšou bielkovinou v ľudskom organizme, nachádza sa v kostiach, väzoch, šľachách, chrupavkách a kĺboch, ale aj v koži, vlasoch, nechtoch a zuboch. Pokiaľ ho máme nedostatok, môže sa to prejaviť hlavne problémami s pohybovým aparátom, lámavými vlasmi, nechtami, či problémami s pokožkou.

49,00 €
Akcia
Červený ženšen - Zdroj telesnej harmónie a vitality

Červený ženšen
Zdroj telesnej harmónie a vitality

Výrazne posilňuje imunitu, obnovuje energiu, blahodárne pôsobí na čistenie tela, napomáha správnej činnosti vnútorných orgánov, udržuje harmóniu tela a dodáva životnú vitalitu.

41,80 €
Bežná cena: 44,00 € Ušetríte 2,20 €

  

© CarnoMed 2017 · Developed by CodeShore