Produkty

Tvorcom všetkých receptúr a výrobných postupov výživových doplnkov CarnoMed je medzinárodne uznávaný odborník na mitochondriálnu medicínu MUDr. Michael Kučera.

Karnozín Extra - Multifunkčná ochrana buniek

Karnozín Extra
Multifunkčná ochrana buniek

Karnozín EXTRA je revolučným prípravkom v boji proti starnutiu a zároveň prispieva k multifunkčnej ochrane našich buniek. Obnovuje plnú funkciu buniek spolu s predĺžením ich životnosti a zároveň poskytuje najvyššiu antioxidačnú ochranu.

€39,90
IS6 - Komplexné posilnenie imunity

IS6
Komplexné posilnenie imunity

IS6 je výživový doplnok, ktorý prispieva ku komplexnému posilneniu imunitného systému. Posilňuje organizmus v čase ochorenia, ale aj preventívne. Je vhodný pri autoimunitných ochoreniach aj u alergikov. Obsahuje vzácnu kombináciu bioflavonoidov so synergickým (podporným) účinkom.

€49,90
Q-VITALpro - Podpora vitality

Q-VITALpro
Podpora vitality

Q-VITALpro je výživový doplnok na báze koenzýmu Q10 a resveratrolu , doplnený v kombinácii s vitamínom E a L-karnitínom. Prispieva k ochrane a správnej funkcii buniek ľudského organizmu. Podporuje celkovú vitalitu organizmu, schopnosť koncentrácie a prispieva k spomaleniu procesu starnutia.

€39,90
Karnozín Extra 3 balenia - so zľavou až 10%!

Karnozín Extra 3 balenia
so zľavou až 10%!

Karnozín Extra je špeciálny svojím zložením. Má výrazné antioxidačné účinky vďaka karnozínu, alfa-tokoferyl sukcinátu (vitamín E) a koenzýmu Q10. Pomáha proti starnutiu a súčasne ochraňuje, obnovuje a predlžuje životnosť buniek.

€107,73
Karnozín Extra 3 balenia - Vyšetrenie zdarma

Karnozín Extra 3 balenia
Vyšetrenie zdarma

Pri kúpe troj balenia Karnozínu EXTRA získate zdarma vyšetrenie na prístrojom KARDiVAR, ktoré Vám umožní spoznať svoj Index stresu, stav buniek a úroveň regulačných systémov.

€119,70

  

© CarnoMed 2017 · Developed by CodeShore