Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s použitím cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Viac info

Rozumiem

Anti-aging
… zastavte čas

Karnozín je bezpochyby najsľubnejší multifunkčný objav posledných rokov v oblasti boja proti starnutiu, ovplyvňujúci dlhovekosť nášho tela ako celku, ako aj na bunkovej úrovni. Výskumy ukazujú, že pomáha udržiavať štrukturálnu, funkčnú a genetickú integritu tela – prirodzene a bez toxicity.

 
 

Okolo 25. roka sa začínajú na povrchu pleti objavovať prvé viditeľné príznaky starnutia. Na pohľad najviac zreteľné sú jemné linky a vrásky, strata objemu a strata hutnosti, ktoré sú dôsledkom znižovania množstva prirodzených látok (zabezpečujúcich pleti jej pevný a mladistvý vzhľad) a oslabovania vnútornej štruktúry. Tieto zmeny sa prejavia navonok v jej textúre a vzhľade.

Spoločnosť CarnoMed prichádza s revolučným riešením v boji proti vráskam i ďalším prejavom starnutia v podobe produktu Karnozín EXTRA, ktorý preukázal neuveriteľné omladzujúce účinky.

Pre svoje unikátne a mnohostranné vlastnosti sa stal karnozín predmetom výskumu mnohých vedcov po celom svete a v súčasnosti informácie o ňom môžeme nájsť vo vyše 1700 vedeckých odborných štúdiách, ktoré sa mu doteraz venovali. Najnovšie výskumy dokazujú, že pacienti užívajúci karnozín celkom objektívne vyzerajú po určitej dobe (asi pol roka až jeden rok) mladšie, než vyzerali pred užívaním. To podporuje zistenia prevedené pri „in vitro“ pokusných štúdiách a experimentálnych prácach potvrdzujúcich, že karnozín je schopný omladzovať staršie bunky v kultúrach, a takisto pokusy „in vivo“ uskutočnené na pokusných zvieratách, kde karnozín potlačoval viditeľné znaky starnutia. Pri týchto štúdiách karnozín významne odďaľoval rozvoj kožných ulcerácií, lézií v oblasti okolo očí, lordokyfózu chrbtice, typické prejavy staroby.

Karnozín teda môže byť celkom právom nazývaný látkou dlhovekosti. Ak je táto látka naviac bezpečná a prirodzene sa vyskytujúca v organizme i v strave a preukázala predĺženie života u zvierat aj v kultúrach ľudských buniek, stáva sa základnou látkou programu predĺženia života.

7 účinných tipov, ako spomaliť starnutie pleti

Údajne sa prvé príznaky starnutia ukážu už v 25.roku života. Všetko však závisí najmä od životného štýlu, ktorý preferujeme. Prvé vrásky, pigmentové škvrny či opuchy pod očami sa však skôr či neskôr dostavia. Ako spomaliť starnutie pleti? Dozviete sa z nasledujúcich riadkov.

Seniori, strácate silu? Môže za to sarkopénia

V staršom veku telo viditeľne chradne, pokožka stráca posledné zvyšky elasticity, zhoršuje sa pohyblivosť a viditeľne ubúdajú aj svaly. Seniorom sa tak vytráca sila a čoraz viac sú odkázaní na pomoc druhých. Nemusí tomu tak byť aj vo vašom prípade! Ako sa udržať fit aj vo vyššom veku? Poradíme vám!

3 účinné látky v boji proti starnutiu

Starnutie postihuje každého z nás, bez výnimky. Našťastie existujú látky, ktoré vám ho pomôžu spomaliť. Zoznámte sa s tromi najznámejšími, ktoré sú v boji s vekom nenahraditeľnými spojencami.

Vplyv karnozínu na dlhovekosť

Mladý organizmus má vysokú hladinu karnozínu. V rámci procesu starnutia však táto hladina klesá. Dôvody tohto poklesu sú dva: ako starneme, naše telo produkuje karnozínu menej a tiež preto, že karnozín nášmu telu vlastný je s vyšším vekom ľahšie zničiteľný. Karnozín Extra, Karnozín, Carnosin, L-Carnosine

V plnom zdraví do vysokého veku

Starnutie je nezvratný proces a podlieha mu každé ľudské telo. Aj keď je prirodzené a neodvratné, netreba k nemu pristupovať ľahostajne či rezignovane. Aj vo vyššom veku predsa môžeme žiť rovnako kvalitný život, navyše v plnom zdraví. Ako sa teda vyvarovať komplikáciám, ktoré so sebou starnutie prináša?

Prirodzený boj s vekom

V dnešnej dobe posudzujeme ľudí najmä na základe ich vzhľadu. Aj to je jedna z príčin, prečo sa ženy aj muži s dozrievajúcim vekom snažia zachovať čo najdlhšie mladistvý vzhľad. Na trhu nájdeme rôzne krémy proti vráskam, ktoré nám majú zabezpečiť omladenie od večera do rána. Bohužiaľ ani po niekoľkých mesiacoh ich používania neprichádza žiadne zlepšenie a vrások pribúda.

Spomaľte starnutie s Karnozínom EXTRA

Aj keď je starnutie prirodzený proces, neznamená to, že ho nemôžete viditeľne spomaliť. S revolučným prípravkom Karnozín EXTRA od Carnomedu sa vám to môže podariť. Karnozín Extra, Karnozín, Carnosin, L-Carnosine

info@carnomed.sk

0914 336 337

Kúpiť

 

  • schopnosť zvrátiť známky starnutia v bunkách pokožky a predĺženie ich života
  • najvyššia antioxidačná ochrananeutralizácia negatívnych účinkov spôsobených znečisteným životným prostredím
  • najsilnejší antiglykačný prostriedok – ochrana pred deštruktívnym vplyvom cukrov a aldehydov (vinníci tvorby hlbokých vrások, stenčenia kože a stareckých škvŕn)
  • ochrana kožných buniek pred UV žiarením, hlavne u ľudí s citlivou pokožkou
  • podpora syntézy kolagénu – obnova kolagénových a elastánových častí bunky na molekulárnej úrovni
  • zvýšenie pevnosti vlasov a nechtov a zlepšenie ich odolnosti a vzhľadu

 

 
 
 
 

  

© CarnoMed 2017 · Developed by CodeShore