Anti-aging
… zastavte čas

Karnozín je bezpochyby najsľubnejší multifunkčný objav posledných rokov v oblasti boja proti starnutiu, ovplyvňujúci dlhovekosť nášho tela ako celku, ako aj na bunkovej úrovni. Výskumy ukazujú, že pomáha udržiavať štrukturálnu, funkčnú a genetickú integritu tela – prirodzene a bez toxicity.

 
 

Okolo 25. roka sa začínajú na povrchu pleti objavovať prvé viditeľné príznaky starnutia. Na pohľad najviac zreteľné sú jemné linky a vrásky, strata objemu a strata hutnosti, ktoré sú dôsledkom znižovania množstva prirodzených látok (zabezpečujúcich pleti jej pevný a mladistvý vzhľad) a oslabovania vnútornej štruktúry. Tieto zmeny sa prejavia navonok v jej textúre a vzhľade.

Spoločnosť CarnoMed prichádza s revolučným riešením v boji proti vráskam i ďalším prejavom starnutia v podobe produktu Karnozín EXTRA, ktorý preukázal neuveriteľné omladzujúce účinky.

Pre svoje unikátne a mnohostranné vlastnosti sa stal karnozín predmetom výskumu mnohých vedcov po celom svete a v súčasnosti informácie o ňom môžeme nájsť vo vyše 1700 vedeckých odborných štúdiách, ktoré sa mu doteraz venovali. Najnovšie výskumy dokazujú, že pacienti užívajúci karnozín celkom objektívne vyzerajú po určitej dobe (asi pol roka až jeden rok) mladšie, než vyzerali pred užívaním. To podporuje zistenia prevedené pri „in vitro“ pokusných štúdiách a experimentálnych prácach potvrdzujúcich, že karnozín je schopný omladzovať staršie bunky v kultúrach, a takisto pokusy „in vivo“ uskutočnené na pokusných zvieratách, kde karnozín potlačoval viditeľné znaky starnutia. Pri týchto štúdiách karnozín významne odďaľoval rozvoj kožných ulcerácií, lézií v oblasti okolo očí, lordokyfózu chrbtice, typické prejavy staroby.

Karnozín teda môže byť celkom právom nazývaný látkou dlhovekosti. Ak je táto látka naviac bezpečná a prirodzene sa vyskytujúca v organizme i v strave a preukázala predĺženie života u zvierat aj v kultúrach ľudských buniek, stáva sa základnou látkou programu predĺženia života.

KARNOZÍN EXTRA otvára nové obzory v liečbe kardiovaskulárnych ochorení

Mnohé vedecké a klinické štúdie potvrdili priaznivé účinky karnozínu na kardiovaskulárne poruchy, ako je napríklad zvýšená sila kontrakcií myokardu, regulácia krvného tlaku, ochrana pred nedostatkom kyslíka (hypoxia, ischémia) v tkanivách trpiacich ischemickou chorobou srdca, ochrana pred oxidáciou LDL cholesterolu a aterosklerózou.

Karnozín omladzuje pokožku

Čo v skutočnosti spôsobuje vrásky na koži? Starnúce kožné bunky, keratinocyty a fibroblasty, sa po zmenách v proteíne začnú správať abnormálne a nakoniec sa hromadia v ľudskej koži. Produkujú viac enzýmov podobných metaloproteináze, ktoré poškodzujú proteíny v okolitej extracelulárnej hmote (matrice, v ktorej sú bunky, lymfatické uzliny, cievy a ďalšie súvisiace kožné štruktúry).

Už vieme na čom fičí Ďurianová!

Mariannu Ďurianovú netreba nejak špeciálne predstavovať. Večne vysmiata, roky bola tvárou komerčnej televízie, obľúbená moderátorka, hlásateľka športových novín verejnoprávnej RTVS, mama 11 ročného syna, cestovateľka, vyznávačka zdravej životosprávy, wellbeingu a vášnivá čitateľka literatúry faktov. Tentokrát sme ju prichytili vo fitness centre, kde išla na plné obrátky, vraj vďaka supplementu, o ktorom tvrdí, že jej dáva krídla, dodáva jej energiu a má silu "na rozdávanie" :)

Karnozín a jeho revitalizačné účinky

Je úžasné, že taká malá molekula dipeptidu môže mať takú veľkú úlohu pri omladzovaní organizmu. Je zaujímavé, že sa povrávalo, že Boris Jeľcin bral dlho „ruský supervitamín“ – karnozín, a preto vyzeral o 10 rokov mladšie.

Karnozínom EXTRA proti demencii a skleróze - Rohovor s doc. Kubíkovou

Ako budovať odolnosť mozgu i nervovej sústavy a o tom, ako môže karnozín bojovať proti neurodegeneratívnym diagnózam sa budeme v dnešnom Teleráne rozprávať so špecialistkou a odbornou konzultantkou spol. CarnoMed , chirurgičkou a onkologičkou doc. MUDr. Eliškou Kubíkovou, PhD., MPH.

Už vieme ako spomaliť starnutie

Revolučný prípravok Karnozín rúca všetky mýty o starnutí organizmu a chorobách, ktoré pokročilé obdobie života sprevádzajú. 100% prírodný superantioxidant totiž dokazuje svetu, že obnova plnej funkčnosti buniek a predlžovanie ich životnosti už nie je len prácou pre elixíry mladosti v rozprávkach, ale bežnou realitou.

Karnozín - všestranný ochranca zdravia

Zdravie človeka by malo byť na prvom mieste. Snažíme sa udržiavať si ho, chrániť seba a svojich blízkych ako to len najlepšie ide. Vhodná životospráva, kvalitná strava a pohyb sú začiatkom úspechu. Existuje ešte niečo, čo nám pomôže zlepšiť výsledky našich snažení? A čo ak nás prekvapí ochorenie alebo iná nepohoda? Vyskúšajme odborníkmi odporúčaný výživový doplnok s názvom Karnozín EXTRA.

Čím viac karnozínu, tým menej vrások

Na základe vedeckých štúdii bolo preukázané, že karnozín spomaľuje proces skracovania telomér a preto má vzácnu schopnosť omladzovať staré bunky a meniť ich na plne funkčné a zdravé.

Vplyv karnozínu na dlhovekosť

Mladý organizmus má vysokú hladinu karnozínu. V rámci procesu starnutia však táto hladina klesá. Dôvody tohto poklesu sú dva: ako starneme, naše telo produkuje...

V plnom zdraví do vysokého veku

Starnutie je nezvratný proces a podlieha mu každé ľudské telo. Aj keď je prirodzené a neodvratné, netreba k nemu pristupovať ľahostajne či rezignovane.

Prirodzený boj s vekom

Prirodzený boj s vekom. V dnešnej dobe posudzujeme ľudí najmä na základe ich vzhľadu. Aj to je jedna z príčin, prečo sa ženy aj muži s dozrievajúcim vekom snažia...

Spomaľte starnutie s Karnozínom EXTRA

Aj keď je starnutie prirodzený proces, neznamená to, že ho nemôžete viditeľne spomaliť. S revolučným prípravkom Karnozín EXTRA od Carnomedu sa vám to môže podariť.

info@carnomed.sk

0914 336 337

Kúpiť

 

  • schopnosť zvrátiť známky starnutia v bunkách pokožky a predĺženie ich života
  • najvyššia antioxidačná ochrananeutralizácia negatívnych účinkov spôsobených znečisteným životným prostredím
  • najsilnejší antiglykačný prostriedok – ochrana pred deštruktívnym vplyvom cukrov a aldehydov (vinníci tvorby hlbokých vrások, stenčenia kože a stareckých škvŕn)
  • ochrana kožných buniek pred UV žiarením, hlavne u ľudí s citlivou pokožkou
  • podpora syntézy kolagénu – obnova kolagénových a elastánových častí bunky na molekulárnej úrovni
  • zvýšenie pevnosti vlasov a nechtov a zlepšenie ich odolnosti a vzhľadu