Tím CarnoMed, s. r. o.

Staráme sa o Vás

Vzniku spoločnosti CarnoMed, s. r. o. predchádzala dlhá história. História skupiny zaujímavých ľudí, ktorí objavili niečo, čo ich natoľko upútalo, že sa rozhodli rozposlať to aj do sveta! Niečo, čo ich ohúrilo natoľko, že sa rozhodli spojiť svoje sily a využiť všetky dostupné prostriedky na to, aby s tým oslovili širokú verejnosť.

Doc. MUDr. Igo Kajaba, PhD.

Expert v oblasti nutrície a klinickej výživy, samostatný vedecký pracovník, poradca a lekár. Je vedúcim pracovníkom nutričného skríningu, poskytovateľom expertíznej činnosti pre potreby centrálnych inštitúcií riadenia výživovej a potravinovej politiky Slovenska. Je uznávaným pedagógom, klinikom a odborným garantom tímu lekárov v ambulancii CarnoMed, s.r.o..

čítať viac

MUDr. Peter Lukáč, MPH

Začínal ako internista s atestáciou. Od r.1996 do 2012 pracoval ako chirurg v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb,a.s. na Klinike srdcovej chirurgie. Bol pri zavedení novej operačnej techniky implantácie mechanickej podpory srdca, bol zakladateľom a prezidentom 1.nadácie srdcovej chirurgie, zakladateľ Spoločnosti robotickej chirurgie na Slovensku a jej prvý predseda. V rokoch 2016 až 2018 bol riaditeľom Výskumného ústavu detskej psychológie a patopsychológie. Už siedmy rok sa venuje aplikácii umelej inteligencie v medicíne a práci s CME/Eri ako expert na Komplexnú medicínsku expertízu. Dlhodobo sa tiež venuje skúmaniu účinkov karnozínu.

čítať viac

MUDr. Iveta Malíková, MPH

Pracuje 15 rokov ako všeobecná lekárka pre dospelých.

V minulosti sa venovala aj EAV diagnostike. Získala certifikát na prácu s prístrojom KARDiVAR – na analýzu variability srdcového rytmu. Vo svojej praxi uprednostňuje celostný prístup k pacientovi.

čítať viac


Ing. Manon Genčíková

Narodená v Martine, vyrastala a študovala v Bratislave. V roku 2006 sa jej narodil syn Ilja, ktorému bolo diagnostikovaná PAS - pervazívna vývinová porucha. Hľadanie riešení doviedlo Manon k MUDr.Kučerovi. Následne sa podielala na vzniku spoločnosti CarnoMed, s.r.o. a v súčasnosti zdieľa svoje skúsenosti s ďalšími ľuďmi.

Branislav Genčík

Je otcom Ilju. Po tom, ako videl účinky karnozínu na vlastné oči, rozhodol sa založiť spoločnosť CarnoMed, s.r.o. a pomôcť tak aj iným.

 

Mgr. Andrea Zabáková

Manažérka zákazníckeho centra spoločnosti CarnoMed, s.r.o. 
Má niekoľkoročné skúsenosti na pozícii obchodnej manažérky v Slovenskej a Českej republike. Zabezpečuje logistiku zákazníckeho centra, kontakt a komunikáciu so zákazníkmi.

Jozef Budinský

Dlhoročné skúsenosti najmä z oblastí cyklistiky, kulturistiky a fitness. Zabezpečenie komplexnej starostlivosti v príprave vrcholových športovcov – fyzický a mentálny koučing, poradenstvo v oblasti racionálnej výživy i liečebnej výživy, cielená regenerácia a odolnosť voči stresu. Prepracovaný systém cvičebných a psychoterapeutických techník zabezpečujúci fyzický a psychický rozvoj osobnosti i schopnosti súťažiť.

Jana Králová

Klienstské služby

V roku 1995 ukončila štúdium na Chemickej priemyslovke v Bratislave. Pracovala ako obchodník pre Mafra Slovakia a redakciu Mediawave. Rada komunikuje a pracuje s ľuďmi. Je flexibilná, empatická a rada získava nové informácie a skúsenosti.

Bc. Ingrid Nemcová

Zdravotná sestra v ambulancii CarnoMed, s.r.o.

Má dlhoročnú prax v špecializovaných
ambulanciách zameraných na vnútorné lekárstvo.

 

Ing. Zuzana Kvassayová

Zákaznícke centrum

Zabezpečuje kontakt a komunikáciu so zákazníkmi, vybavuje objednávky a reklamácie.

Mária Karpatová

Zákaznícke centrum

Zabezpečuje kontakt a komunikáciu so zákazníkmi, vybavuje objednávky a reklamácie.


Najdete nás i na MALL.SK

  

© CarnoMed 2017 · Developed by CodeShore