Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s použitím cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Viac info

Rozumiem

Seniori, strácate silu? Môže za to sarkopénia

V staršom veku telo viditeľne chradne, pokožka stráca posledné zvyšky elasticity, zhoršuje sa pohyblivosť a viditeľne ubúdajú aj svaly. Seniorom sa tak vytráca sila a čoraz viac sú odkázaní na pomoc druhých. Nemusí tomu tak byť aj vo vašom prípade! Ako sa udržať fit aj vo vyššom veku? Poradíme vám!


Zregenerujte sa po náročnom tréningu!

Šport a zdravý životný štýl sa dostáva do popredia najmä v súčasnosti. Nielen mladí ľudia hľadajú športové aktivity, ktoré ich napĺňajú fyzicky i duševne. Motivácia býva rôzna; pre dosiahnutie želaného cieľa je však dôležité neustále prekonávať nové výzvy a zvyšovať náročnosť. Ako sa však zregenerovať po náročnom tréningu?


Ako znížiť cholesterol?

K zdravému životu ho bezpochyby potrebujeme. Avšak pri jeho zvýšených hodnotách lekári varovne dvíhajú prst. Čo všetko by ste mali o cholesterole vedieť?


Viete správne dýchať?

Dýchanie je prirodzená a mimovoľná činnosť, aj pri nej však robí väčšina z nás chyby. Ak ste nad týmto tvrdením iba mávli rukou, určite neviete, aké ťažkosti si nesprávnym dýchaním môžete spôsobiť! Preťažovaním chrbtice a oslabovaním brušných svalov to iba začína!


Karnozín verzus karnitín

L-karnozín a L-karnitín, ako sa zvyknú tieto látky označovať, majú veľa spoločného. Obe sa prirodzene vyskytujú v ľudskom tele, kde sú veľmi cenné a užitočné. Športovci ich užívajú vo forme výživových doplnkov, sú tiež súčasťou Karnozínu EXTRA. K čomu však telo potrebuje karnozín a karnitín? Prezradíme v článku!


Pätoro pre silnejšiu imunitu

Bojíte sa jesenného počasia? Výrazné ochladenie a čoraz častejšie sychravé dni sú výzvou pre obranyschopnosť každého z nás. Ako teda posilniť imunitu? Okrem Karnozínu EXTRA vyskúšajte aj našich 5 tipov!


Ohrozuje zdravie detí kolektív?

Škola je už predo dvermi. Povinnosti pribudnú nielen na strane detí, ale aj ich rodičov. Kolektív síce predstavuje pre vaše ratolesti kopec zábavy, pre imunitu je však hrozbou! Karnozín EXTRA je silným spojencom na jej posilnenie.


Môže karnozín pomôcť pri bolestiach chrbta?

Okrem obezity, sedavého zamestnania či nedostatku pohybu môže byť príčin bolestí chrbta oveľa viac. Ako s nimi bojovať, či sa im prípadne vyvarovať skôr, ako sa ozvú? Riešenie ponúka aj užívanie látky karnozín obsiahnutej vo výživovom doplnku Karnozín EXTRA.3 účinné látky v boji proti starnutiu

Starnutie postihuje každého z nás, bez výnimky. Našťastie existujú látky, ktoré vám ho pomôžu spomaliť. Zoznámte sa s tromi najznámejšími, ktoré sú v boji s vekom nenahraditeľnými spojencami.Karnozín extra – Multifunkčná ochrana buniek

Prepis článku z Neuro magazínu o benefitoch Karnozínu extra. Širokospektrálna obrana voči starnutiu, stabilizácia hladiny cukru v krvi, zlepšenie koncentrácie, logického myslenia a pamäti, významne pozitívny efekt u autistických ochorení či protirakovinové vlastnosti.


Prečo využiť výživové poradenstvo?

Výživové poradenstvo vyhľadáva čoraz viac ľudí. Konzultácie s odborníkmi dokážu vyriešiť prebytočné kilogramy i, a pomôžu upraviť životný štýl k lepšiemu zdraviu. I malá zmena dokáže odstrániť či zmierniť dlhodobý zdravotný problém a zvýši kvalitu života.


5 kľúčových súčastí vhodne vybavenej dovolenkovej lekárničky

Aj keď je dovolenkové obdobie v plnom prúde, veľa z nás na tú svoje ešte iba čaká. Máte už zbalené? Doklady, plavky, letné šaty, krém na opaľovanie, ... lekárničku? Každý pozná výbavu tej v aute. Viete však, aké lieky a liečivá by ste si mali so sebou určite zobrať na dovolenku? Prinášame vám zoznam piatich kľúčových oblastí, na ktoré je užitočné myslieť pri plánovaní dovolenky.


Zdravie ukryté v pohári červeného vína?

Kardiovaskulárne ochorenia, cukrovka, rakovina hrubého čreva. V celosvetových štatistikách monitorujúcich počet chorých patria Slovákom nelichotivé popredné miesta. Tieto diagnózy, prípadne nimi spôsobené zdravotné komplikácie, sú navyše častou príčinou úmrtí. Pomôcť sa pred nimi výrazne chrániť môže – resveratrol.


Aby ste si dovolenku naozaj užili...

...pripravte sa na možné komplikácie! Zdravotné problémy či úrazy nie sú na dovolenke zriedkavé. S čím by ste mali počítať a ako sa na prípadné nepríjemnosti pripraviť?


Patríte do jednej z týchto skupín? Môžete mať nedostatok karnozínu!

Funkcia a účinky karnozínu na ľudské telo svedčia o dôležitosti jeho prijímania. Chráni pred škodlivými vplyvmi oxidačného stresu, predčasným starnutím, posilňuje imunitu a zabraňuje vzniku rôznych ochorení. Podporuje liečbu kardiovaskulárnych ochorení a cukrovky. Prospešných účinkov má oveľa viac. Ak patríte do jednej z nižšie vymenovaných skupín, mali by ste spozornieť. Môžete trpieť jeho nedostatkom.


Koenzým Q10 prospieva nielen pokožke

Látku koenzým Q10 pozná vari každá žena. Najrôznejšie kozmetické výrobky sa často hrdia tým, že sa v nich nachádza. Čo je však koenzým Q10? Aké má na telo účinky? Je naozaj taký dôležitý? Odkiaľ ho môžeme získať? Ak nepoznáte odpovede, radi vám ich prezradíme v nasledujúcich riadkoch.


Štvorlístok zdravého päťdesiatnika

Hromadiace sa zdravotné ťažkosti nemusia byť bežnou súčasťou života ľudí v strednom veku. Pri správnej starostlivosti o organizmus môžete naplno fungovať aj po päťdesiatke. Preto ak ste predtým zdravý životný štýl neriešili, teraz je najvyšší čas. Len tak sa spomalí opotrebovávanie organizmu, upraví sa zdravie a kondícia. Chcete vedieť, čo by ste mali zmeniť?


Na podporu imunity nezabúdajte ani v lete

O imunite a jej posilňovaní sa hovorí hlavne počas chrípkových sezón, ktoré sú typické pre chladné ročné obdobia. Tiež patríte k tým, ktorí v lete na budovanie silnejšej obranyschopnosti ani nepomyslia? Robíte chybu. Práve teraz sú na to priam ideálne podmienky.


Rozhovor o karnozíne

Prof. MUDr. Barbora de Courten, PhD, MPH - Mimoriadne úspešná slovenská vedkyňa žijúca v Austrálii je na stope unikátneho lieku - Karnozín Extra, Karnozín, Carnosin, L-Carnosine.


Je vaša pokožka pripravená na leto?

Letné počasie a dovolenková sezóna sú už predo dvermi. Vrstvy oblečenia ubúdajú a naša pokožka je takmer stále na očiach. Starali ste sa o ňu počas zimy správne? Nepriaznivé počasie či nesprávne materiály jej mohli nepekne uškodiť. Viete, ako ju dať do rýchlo do poriadku?


10 dôvodov, prečo potrebujeme vitamín E

Dostatok či nedostatok vitamínov je pre telo rozhodujúci. Od ich množstva sa odvíja imunita, zdravie pokožky, vlasov a nechtov, celková fyzická i psychická kondícia a vitalita. Ich funkcie sa líšia; kým jeden chráni oči, druhý udržiava pevné kosti. Vitamín E je pre organizmus nenahraditeľný. Viete prečo?


Pravdivo o starnutí

Pre niektorých prirodzený proces, pre iných strašiak. Ľudské telo starne, pričom príznaky badať u každého individuálne. Možno aj vy veríte niektorým mýtom, ktoré sa so starnutím spájajú. Ale ako to naozaj je? Oplatí sa spoliehať skôr na genetiku, alebo na zdravý životný štýl? Karnozín Extra, Karnozín, Carnosin, L-Carnosine.


Logické myslenie a deti

„Veď je to úplne logické,“ argument nielen z hodín matematiky. Logické myslenie je však veľmi dôležité a treba ho rozvíjať už odmala. Na čo by ste sa mali pri svojich deťoch zamerať? Karnozín Extra, Karnozín, Carnosin, L-Carnosine.


Naučte sa kvalitne oddychovať

Blíži sa čas dovoleniek. Tiež sa tešíte, ako si po mesiacoch v práci konečne oddýchnete, nazbierate novú energiu na celý zvyšok roka? Cítite sa vyčerpaní a počas pracovného týždňa myslíte len na víkend? Je to tak správne?


Poznáte príznaky Alzheimerovej choroby?

Závažné ochorenie mozgu možno identifikovať už v jeho začiatkoch. Môže sa týkať aj vás? V nasledujúcom článku nájdete sumár varovných príznakov, vďaka ktorým môžete ochorenie včas predvídať.
Top 10 potravín na zníženie cholesterolu

O tom, že máte vysoký cholesterol, nemusíte ani tušiť. Štatistiky dokonca uvádzajú, že podobne je na tom až 70% Slovákov nad 35 rokov. Práve preto sú dôležité pravidelné prehliadky u lekára a dôsledné dodržiavanie zdravého životného štýlu. Základom je strava, ktorá zvyšovanie cholesterolu nepodporuje, v ideálnom prípade dokonca znižuje.


Najčastejšie otázky o voľných radikáloch

V súčasnosti sa spájajú so vznikom civilizačných ochorení i predčasným starnutím. V tele sa prirodzene vytvárajú, avšak dostanú sa doň aj z vonkajšieho prostredia. Dá sa pred nimi chrániť? Všetky dôležité informácie o voľných radikáloch sa dozviete v našom článku.


7 trikov, ako si poradiť s únavou počas dňa

Každý z nás to určite pozná. Napriek tomu, že máme za sebou už tretiu kávu, premáha nás nevysvetliteľná únava. Zvyknete v takých chvíľach siahnuť po ďalšej šálke? Kofeín síce organizmus povzbudí, nie však na dlho; obzvlášť u dlhoročných kávičkárov. Radšej vyskúšajte niektorý z našich rýchlych a účinných trikov.


Hrozí vám syndróm karpálneho tunela?

Syndróm karpálneho tunela je nepríjemný a veľmi bolestivý zdravotný problém. Kým vo všeobecnosti panuje názor, že postihuje len ľudí pracujúcich za počítačom, nie je to pravda. V skutočnosti sú ohrozené oveľa širšie skupiny ľudí. Patríte k nim aj vy?


Aj pleť potrebuje po zime prebudiť

Po dlhej a náročnej zime nemusí byť vaša pleť v bezchybnom stave. Absencia slnka a vitamínov sa môže prejaviť jej sivastým nádychom, nedostatočná ochrana pred mrazmi zasa podráždením, začervenaním a vysušením. Základom je reštartovať, osviežiť a vyživiť. Povieme vám , ako na to.


7 trikov pre lepšiu pamäť

Ak sa chcete udržať v čo najlepšej kondícií, mali by ste sa starať nielen o zdravie tela, ale i mysle. Mozog má totiž tendenciu „zlenivieť“ len chvíľku po tom, ako nadobro opustíme školské lavice. Niektorí ľudia tak pociťujú problémy s pamäťou dokonca už pred tridsiatkou.


Osobná skúsenosť s podávaním karnozínu - MUDr. Soňa Ostrihoňová

Významným medzníkom vo výskume karnozínu bola práca Dr. Michaela G. Cheza, ktorý v roku 2001 liečil karnozínom skupinu autistických detí s diagnózou porúch autistického spektra. Výsledky ukázali pozitívny efekt karnozínu a nezaznamenali žiadne nežiaduce vedľajšie účinky. Osobnú skúsenosť s podávaním karnozínu pacientom má i detská neurologička MUDr. Soňa Ostrihoňová z Neurologického centra pre deti a dospelých SINALGIS v Bratislave. Karnozín Extra, Karnozín, Carnosin, L-Carnosine


Karnozín - overený faktor dlhovekosti

Karnozín Extra, Karnozín, Carnosin, L-Carnosine. Vedci skúmajú súvislosť medzi karnozínom a dlhovekosťou. Mnoho dokumentov dokazuje schopnosť karnozínu odvrátiť škodlivé efekty starnutia. Posledné desaťročie viedlo k širokému spektru zistení, týkajúcich sa viacerých ochranných účinkov karnozínu, ktoré vyplývajú z jeho schopnosti bojovať proti mnohým procesom spôsobujúcim starnutie.


Všetko, čo by ste mali vedieť o infarkte

Bolesť, tlak či pálenie za hrudnou kosťou, ktoré často presahuje od horných končatín cez krk až do čeľuste. Ak trvá viac ako 20 minút, pravdepodobne ide o infarkt. Odhaliť ho včas je životne dôležité – ak postihnutý dostane potrebnú pomoc do 2 hodín, môže sa predísť vážnym následkom.


Začnite s nami jarný detox správne!

Chcete si očistiť organizmus od toxínov, ktoré sa v ňom denne hromadia? Teraz je ten správny čas! Obdobie po fašiangoch je ideálne na to, aby ste začali s jarnou detoxikáciou tela. Viete, ako správne na to? Odpovede na najčastejšie otázky o detoxe nájdete v našom článku.


Ako zvládnuť nadmerný stres?

Primeraný stres je súčasťou bežného života a potrebujeme ho pre svoje prežitie. Ak však stresová záťaž pretrváva dlhodobo a je výrazná, jej následky môžu byť pre nás zničujúce. Ako postupovať v takýchto situáciách? Karnozín Extra, Karnozín, Carnosin, L-Carnosine


Nie je karnozín ako karnozín

Chýba vám energia, cítite sa vyčerpaní a malátni? Chcete vyzerať mladšie, zlepšiť si pamäť a fyzickú kondíciu? V tom prípade by ste určite mali vyskúšať výživové doplnky s karnozínom. Prečo práve náš Karnozín EXTRA? Pre jeho výnimočné zloženie! Karnozín Extra, Karnozín, Carnosin, L-Carnosine
Ako ľahšie zvládnuť stres zo skúšok?

Patríte k študentom, ktorých čaká obdobie skúšok? Pripraviť sa naň je dôležité. Predstava nadchádzajúcich povinností u mnohých vyvoláva nervozitu a stres. Ak navyše nestíhate všetko podľa plánu, môže sa objaviť aj frustrácia a stres sa zvyšuje.


5 rád ako si konečne splniť predsavzatia o chudnutí

Pohľad do zrkadla navádza viacerých z nás k tomu, aby sme v novom roku začali aktívne pracovať na vylepšení svojej postavy. Oveľa menej z nás sa však úspešne dopracuje k vytúženému cieľu. Chcete k nim konečne patriť i vy? Ponúkame vám 5 rád, ako na to.3 tipy ako si udržať hmotnosť pod kontrolou aj po sviatkoch

Sviatočné hodovanie sa často odrazí aj na našej váhe. Do nového roka si prenášame nadbytočné kilá a snažíme sa vymyslieť rýchlu a „bezbolestnú“ taktiku, ako sa ich zbaviť. Ako sa týmto problémom vyhnúť a cez sviatky nepribrať?


Vyhnite sa predvianočnému stresu!

Aj vy máte napriek blížiacim sa sviatkom čoraz horšiu náladu? Predvianočné prípravy nám dávajú poriadne zabrať. Upratať, napiecť, nakúpiť darčeky, ... a ešte stihnúť kopec pracovných úloh. V našom článku vám poradíme, ako si zachovať chladnú hlavu a pripraviť sa na najkrajšie sviatky v roku bez stresu a nervozity.


Krásne vlasy a bezchybná pleť i v zime

Sneh a mráz nie sú ťažkou skúškou len pre našu imunitu. Nepriazeň počasia si odnesú aj vlasy a pokožka. Ak nie sú primerane chránené, strácajú zo svojej krásy i zdravia.


Vplyv karnozínu na dlhovekosť

Mladý organizmus má vysokú hladinu karnozínu. V rámci procesu starnutia však táto hladina klesá. Dôvody tohto poklesu sú dva: ako starneme, naše telo produkuje karnozínu menej a tiež preto, že karnozín nášmu telu vlastný je s vyšším vekom ľahšie zničiteľný. Karnozín Extra, Karnozín, Carnosin, L-Carnosine


Kyselina mliečna spôsobuje únavu, nie svalovicu

Máte za sebou dôkladné upratovanie, po dlhšom čase ste si boli zabehať, alebo bol váš tréning náročnejší ako predchádzajúci? „Svalovica“ dokáže potrápiť nielen športových začiatočníkov, ale i profesionálov. Dodnes je rozšírený mýtus, že je za ňu zodpovedná nahromadená kyselina mliečna. Nie je to však celkom tak.


Ochrana organizmu v zime

V období mrazov a prekúrených interiérov je najvyšší čas myslieť na posilnenie imunity. Lekári totiž varujú, že striedanie teplôt môže mať na ňu veľmi negatívny dopad. Organizmus je opakovane vystavovaný teplotným „šokom“, často dochádza k oslabeniu prirodzených obranných mechanizmov a výsledkom môžu byť ochorenia ako chrípka alebo prechladnutie.


Bolesti kĺbov? Správnou starostlivosťou sa im môžete vyhnúť

Bolesti kĺbov trápia čoraz viac ľudí dokonca i z radov mladších ročníkov. Nesprávna životospráva, sedavé zamestnanie a nedostatok pohybu, či naopak namáhavá manuálna práca. Pri nej často dochádza k jednostrannému preťažovaniu niektorých častí tela. Starajte sa o zdravie svojich kĺbov, aby ste predišli nepríjemným bolestiam!


Antioxidanty : poznáte ich skutočný význam?

Slovo antioxidanty sa v súvislosti so zdravým životným štýlom skloňuje čoraz viac. Je pravdou, že pre ľudské telo sú nenahraditeľné. Ich nedostatok môže spôsobiť mnohé zdravotné poruchy. Dôležitú úlohu tiež zohrávajú pri chudnutí a majú vplyv aj na starnutie.


V plnom zdraví do vysokého veku

Starnutie je nezvratný proces a podlieha mu každé ľudské telo. Aj keď je prirodzené a neodvratné, netreba k nemu pristupovať ľahostajne či rezignovane. Aj vo vyššom veku predsa môžeme žiť rovnako kvalitný život, navyše v plnom zdraví. Ako sa teda vyvarovať komplikáciám, ktoré so sebou starnutie prináša?Riešenie porúch správania

Podľa odhadov ňou trpí 5 až 20 percent detí a to najmä v školskom veku. Čo sa ukrýva za „nevychovaným, lajdáckym či drzým“ správaním?


Keď vaše dieťa trápia poruchy učenia...

Poruchy učenia u dieťaťa sú veľkou skúškou psychiky celej rodiny. Najhoršie ju však nesie malý školák. Jeho frustrácia a bezmocnosť môže vyústiť až do hlbokej depresie.Prirodzený boj s vekom

V dnešnej dobe posudzujeme ľudí najmä na základe ich vzhľadu. Aj to je jedna z príčin, prečo sa ženy aj muži s dozrievajúcim vekom snažia zachovať čo najdlhšie mladistvý vzhľad. Na trhu nájdeme rôzne krémy proti vráskam, ktoré nám majú zabezpečiť omladenie od večera do rána. Bohužiaľ ani po niekoľkých mesiacoh ich používania neprichádza žiadne zlepšenie a vrások pribúda. Ženy sú však schopné pre krásu podstúpiť hotové galeje, a tak im nie sú cudzie ani zásahy estetickej medicíny. V súčasnosti za nimi nezaostávajú ani muži, ktorí začínajú čoraz častejšie vyhľadávať estetických chirurgov. Nie každý je ale ochotný pretrpieť bolestivé zákroky.


Ako posilniť imunitu počas jesene

Počas prichádzajúcej jesene sa nevyhneme sychravému a najmä upršanému počasiu. Náš organizmus v týchto mesiacoch dostáva poriadne zabrať, čo má za následok oslabenie nášho imunitného systému.


Vysoký index stresu ovplyvňuje celkové zdravie

Aj vy by ste ocenili deň dlhší ako 24 hodín? Zrýchlená doba, pracovné vyťaženie a málo času na oddych spôsobujú, že sa v našom tele hromadí stres. Jeho neprimeraná hladina môže vyústiť až do vážneho zhoršenia zdravotného stavu. Začnite riešiť problém skôr, ako prepukne naplno. S unikátnym prístrojom KARDiVAR to zistíte priebehu niekoľkých minút. Ako zlepšiť svoje zdravie sa dozviete v ambulancii CarnoMed.


Nespadnite z vrcholu! Regenerácia organizmu je dôležitá

Čo majú spoločné vrcholoví manažéri a športovci? Nie, nejde o žiaden vtip. Každý z nich sa snaží dostať zo seba maximum, dosahovať stále lepšie výsledky a vyššie ciele, prekonávať sám seba. Samozrejme, športovcom k tomu výrazne pomáha fyzická stránka. Manažéri zase čerpajú zo svojej psychiky. Regenerácia organizmu by mala byť súčasťou programu oboch skupín. Pokiaľ človek preťažuje jednu časť celku vlastného ja, zákonite sa to odrazí aj na tej druhej.


Podpora imunity počas celého roka

Celoročná podpora imunity je dôležitá. Dvojnásobne pre alergikov, starších ľudí, deti,tehotné ženy či ľudí trpiacimi rôznymi poruchami imunitného systému. Okrem zdravého životného štýlu vám môžu v tejto snahe pomôcť aj výživové doplnky na posilnenie imunity.


Spomaľte starnutie s Karnozínom EXTRA

Aj keď je starnutie prirodzený proces, neznamená to, že ho nemôžete viditeľne spomaliť. S revolučným prípravkom Karnozín EXTRA od Carnomedu sa vám to môže podariť. Karnozín Extra, Karnozín, Carnosin, L-Carnosine


Nastavíme vás

Neváhajte a navštívte aj vy zdravotné zariadenie Carnomed a nechajte si poradiť od odborníkov na zdravú výživu. Venujte svojmu telu trošku času, a to sa vám odvďačí energiou, vitalitou a silnejším imunitným systémom.


Moja návšteva Carnomed-u

Už dlhšiu dobu na sebe pozorujete únavu a úbytok energie? Máte zdravotné problémy? Necítite sa dobre? Trápi vás dlhodobý stres a napätie? Chceli by ste poznať váš skutočný zdravotný stav a pomenovať signály, ktoré vám organizmus vysiela? Ak ste na niektorú z otázok odpovedali „áno“, navštívte zdravotnícke zariadenie CARNOmed a zistite o svojom organizme maximum faktov!


Čo spôsobuje psychickú záťaž?

Genetika, biologická predispozícia, psychické traumy, stres z prostredia či sociálny nátlak sú faktory, ktoré ovplyvňujú náš organizmus. Naše telo je nepretržite vystavené tlaku a stresu. Často krát prežívame psychologickú záťaž, ktorú si ani sami neuvedomujeme a môže viesť k závažných chorobám. Viac v článku...


Elixír k VITALITE organizmu!

Rýchlym životným tempom trápime nielen naše telo, ale aj nášho ducha. S pribúdajúcim vekom si každý z nás hľadá „elixír“, ktorý dopomôže k stabilite a vitalite organizmu či prinavráti chuť vykonávať rôznorodé aktivity. CarnoMed má svoj „elixír“ založený na báze štyroch dôležitých zložiek pre vitalitu organizmu: Koenzýmu Q10, Resveratrolu , Vitamínu E a L-karnitínu.Čo ste o Kolostrum nevedeli?

Po 24 – 48 hodinách po pôrode sa kolostrum vytvára v mliečnych žľazách cicavcov, a to ešte pred samotným vytvorením „pravého mlieka“. Obsahuje prevažne proteíny, karbohydráty, tuky, amino kyseliny, vitamíny a minerály. Obranyschopnosť proteínov tohto fenoménu má na svedomí rozpad baktérií a vírusov. Príkladom je kravské kolostrum, v ktorom môže byť až 100-krát vyšší obsah protilátok ako v obyčajnom mlieku.


5 tipov ako sa zbaviť nadmerného stresu

Pri dnešnom hektickom spôsobe života často zabúdame na to podstatné a to na seba. Stres začneme vnímať ako normálny a každodenný stav, s ktorým sa učíme fungovať. Na určité optimálne žitie a nakopnutie človeka vpred je stres prínosom. No ak začneme mať pocit, že je ho príliš stáva sa problémom...


Pohybom k zdraviu

Pohyb je pre telo životne dôležitý. Aj z tohto dôvodu vyhlásila Svetová zdravotnícka organizácia 10. máj za Svetový deň – pohybom k zdraviu.Karnozín Extra 3 balenia
so zľavou až 10%!
Výživové doplnky - Karnozin, Karnozín Extra, Karnozín, Carnosin, L-Carnosine | Carnomed s.r.o.

Pri zakúpení 3 balení Karnozín Extra zľava 10%
Ušetríte až 12 €

Kúpiť

Video kanál
Videá o našich produktoch
Video

Pre tých ktorým sa nechce čítať náš blog,
je tu sekcia video

Pozerať

 

Chcete sa niečo opýtať?

Telefonicky:

0914 336 337

E-mailom:

info@carnomed.sk

alebo pomocou nasledujúceho formulára:

Odoslaním tohto formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac info.

 

 


  

© CarnoMed 2017 · Developed by CodeShore