Možnosti platieb a dopravy

Informácie, ktoré nám poskytnete prostredníctvom objednávkového formulára, slúžia výlučne pre potrebu poskytnutia konkrétnej služby a nebudú ďalej poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané.

CarnoMed Vám ponúka nasledovné 4 možnosti uskutočnenia platby za Vašu objednávku:

Hotovosť/Platobný terminál

Objednávku uhradíte pri jej vyzdvihnutí v sídle spoločnosti CarnoMed, s.r.o. .

Platba bankovým prevodom

Výzva k úhrade Vám bude doručená e-mailom akonáhle náš pracovník Vašu objednávku spracuje v našom internom systéme.

Dobierka

Objednaný tovar Vám bude zaslaný na dobierku a úhrada prebehne pri jeho doručení. Poplatok za túto službu je 0,90 EUR.

Platba kartou (VISA, VISA Electron, MASTERCARD, Maestro a Diners Club)

Platbu môžete uskutočniť kartou prostredníctvom platobného terminálu v sídle spoločnosti CarnoMed pri osobnom vyzdvihnutí objednávky alebo v prípade objednávky s poštovým doručením prostredníctvom služby Card Pay (platba cez virtuálny POS terminál Tatra banky). Môžete zaplatiť kartami VISA, VISA Electron, MASTERCARD, Maestro a Diners Club. Použiť môžete uvedené karty vydané akoukoľvek bankovou inštitúciou na svete. Prvým krokom je vyplnenie objednávkového formulára, kde uvediete svoje osobné údaje a potvrdíte druh a množstvo objednaného tovaru. (Každá objednávka by mala obsahovať: kontaktnú osobu, telefónne (faxové číslo), presný popis tovaru, počet kusov a spôsob platby prip. iné informácie okrem údajov o karte!!!). Následne po kliknuti na tlačítko Zaplatiť budete presmerovaný na internetovú stránku Tatrabanky, na ktorej v chránenom prostredí zadáte údaje o karte (číslo karty, CV kód a expiráciu) a potvrdíte sumu v EUR. Následne dostanete notifikáciu o úspešnej realizácii platby.

Viac o platobnej bráne CardPay

Možné spôsoby vyzdvihnutia zásielky alebo doručenia tovaru:

Osobný odber

Vašu objednávku si môžete vyzdvihnút osobne v sídle spoločnosti CarnoMed.

Doporučená zásielka poštou

Zaslanie Vašej objednávky formou doporučenej zásielky prostredníctvom Slovenskej pošty realizujeme až po pripísaní prostriedkov na náš účet, prípadne po úspešnej úhrade Vašej objednávky platobnou kartou.

Od 8.3.2022 si za túto službu účtujeme poplatok 2,50 EUR

Služba DEPO

Pre zákazníkov, ktorí majú sťažený prístup k pošte, resp. hľadajú modernejší a lacnejší spôsob doručenia tovaru ponúkame službu DEPO. Zvoľte si v e-shope ako spôsob dopravy službu DEPO. Vyberte jedno zo 170 výdajných bodov po celom Slovensku a Vaša  zásielka Vás počká 2 kalendárne dni odo dňa dodania zásielky na Vami zvolenom výdajnom bode.

Poplatok za službu DEPO je 1,90 EUR

DEPO ponúka aj službu doručenia kuriérom. 

Poplatok za túto službu je 4,00 EUR

Pri službe DEPO môžete využiť aj službu Dobierka a zaplatiť pri preberaní tovaru.

Pri objednávkach s hodnotou tovaru nad 40,- € vám poplatok za doručenie nebudeme účtovať.