Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s použitím cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Viac info

Rozumiem
Prepáčte. Tento produkt je momentálne nedostupný

ImunoComplex EXTRA 120 - Pôvodné zloženieKomplexné posilnenie imunity

Výživový doplnok, ktorý prispieva ku komplexnému posilneniu imunitného systému. Posilňuje organizmus v čase ochorenia, ale aj preventívne. Je vhodný pri autoimunitných ochoreniach aj u alergikov.

49,00 €
 

Ďakujeme za hodnotenie.

 Napísať recenziu  Zobraziť recenzie

1 kapsula IS6 obsahuje:

 • výťažok z huby Reishi 96 mg
 • meďnatý komplex chlorofylínu 50 mg
 • extrakt z čučoriedok 30 mg
 • extrakt z plodov vinnej révy 30 mg
 • luteín 16 mg
 • lykopén 7 mg

120 kapsúl v balení

Odporúčané denné dávkovanie:

1 kapsula denne, ak nie je určené liečebne inak

 • jedinečná receptúra v kombinácii látok, ktoré podporujú imunitu
 • obsahuje vzácnu kombináciu bioflavonoidov so synergickým (podporným) účinkom.
 • testovaný na vybraných členoch palubného personálu spoločnosti British Airways
 • vyrobený z prírodných látok čisto rastlinného pôvodu, vhodné aj pre vegetariánov
 • imunitný systém a imunitaViac informácii:

ImunoComplex EXTRA obsahuje skupinu bioflavonoidovlykopén, luteín, látky s vysokým antioxidačným účinkom, beta glukán z huby Reishi, chlorofylín.

Reishi je nazývaná aj huba večnej mladosti a nesmrteľnosti. Pomáha spomaľovať starnutie buniek, odstraňovať známky psychického aj fyzického vyčerpania a má priaznivé účinky pri alergiách.

Lykopén je silný antioxidant rastlinného pôvodu, získava sa z paradajok. Pomáha chrániť organizmus pred nádorovými ochoreniami, má priaznivý vplyv na srdce, krvný tlak, prostatu, pokožku, reprodukčnú funkciu u mužov a pôsobí v organizme protizápalovo.

Luteín je žltooranžové farbivo patriace do skupiny karotenoidov. Pôsobí ako antioxidant, spomaľuje vznik degeneratívnych zmien na sietnici, vznik šedého zákalu šošovky, pomáha znižovať riziko srdcovo-cievnych chorôb, upravovať hladinu dobrého cholesterolu a chrániť pred vznikom rakoviny hrubého čreva.

Extrakt z čučoriedok - čučoriedky sú známe hlavne svojim priaznivým účinkom na kvalitu zraku. Majú blahodarný vplyv na ostrosť videnia, videnia za tmy a pri šeroslepote. Prospešné sú aj pre diabetikov vďaka nezanedbateľnej podpore pri regulácii inzulínu a znižovaní hladiny cukrov v krvi. Sú tiež výborným prírodným antioxidantom.

Extrakt z plodov vinnej révy je bohatý na polyfenolovú látku resveratrol, ktorá pomáha chrániť srdcovo-cievny systém, má kladný vplyv na pľúca, pomáha spomaľovať rast rakovinových buniek, má protizápalové, antibakteriálne a protiplesňové účinky, pomáha pri alergiách, pomáha znižovať riziko demencie, teda aj riziko vypuknutia Alzheimerovej choroby.

Pre zvýšenie účinku odporúčame doplniť o užívanie prípravku Q-VITAL EXTRA.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť, ak lekár neurčí inak. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.

Napísať recenziu

v dnešnej dobe pandémie idealna kombinácia látok pre zlepšenie imunity

marian 02. 12. 2020 10:23:03

Odpovedať

Ďakujeme Marián, súhlasíme, veľmi účinná kombinácia.

CarnoMed Andrea 02. 12. 2020 11:10:24


Najdete nás i na MALL.SK

  

© CarnoMed 2017 · Developed by CodeShore