KARDiVAR - Ambulancia CarnoMed

KARDiVAR bol vyvinutý pre účely kozmickej medicíny, kde bolo nevyhnutné z minima informácií zistiť čo najviac dôležitých faktov o stave organizmu a jeho schopností adaptácie na záťaž.

Vyšetrenie naším prístrojom umožňuje vytvoriť závery, na ktoré by bolo potrebných množstvo laboratórnych a iných vyšetrení.

Chcete poznať svoj Index stresu, stav buniek a úroveň regulačných systémov?

Celková diagnostika prebieha v našej ambulancii metódou analýzy variability srdcového rytmu a hodnotí riadenie fyziologických funkcií v tele človeka, čím dokáže odhaliť riziká ešte pred prepuknutím choroby alebo objavením sa jej prvých príznakov.


Najbližšie voľné termíny

19.03.2024  

Pokyny pred vyšetrením

Je potrebné, aby ste:

  • neprijali žiadnu stravu minimálne 2 hodiny
  • nepili kávu minimálne 2 hodiny,
  • nefajčili minimálne 1 hodinu,
  • necvičili,
  • aspoň 15 minút pobudli v kľudovom režime v príjemnom prostredí našej čakárne.

30-minútové vyšetrenie je rozdelené na časť merania, ktorá nepresiahne 10 minút, a časť zameranú na konzultáciu a poradenstvo.

 


Chcete sa niečo opýtať?

Telefonicky:

0914 336 337

E-mailom:

ambulancia@carnomed.sk

alebo pomocou nasledujúceho formulára:

Odoslaním tohto formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac info.

 

Vyšetrenie variability srdcovej frekvencie

Samotné  vyšetrenie prebieha veľmi jednoducho. Prístroj KARDiVAR má štyri snímacie štipce, ktoré vám pripnú na telo, a vašou jedinou úlohou je sedieť v pokoji päť minút.

Výsledkom je záznam, z ktorého vie lekár vyčítať stav kontroly a regulácie vnútorného prostredia organizmu, hladinu stresu a adaptabilitu organizmu na stres. Samotné vyšetrenie pritom nečerpá informácie vyhodnocovaním stavu častí alebo systémov v organizme, ale priamo z buniek. KARDiVAR dokáže zistiť stav vašich buniek, ich aktuálnu  kondíciu, a teda presne určiť, čo vo vašom organizme nefunguje.

Súčasťou vášho vyšetrenia u nás je aj konzultácia, počas ktorej vám vie lekár doporučiť, ako dostať váš organizmus do energetickej rovnováhy a zabezpečiť tak dlhodobú kvalitu vášho zdravia.

V prípade, že už trpíte vy alebo vaše dieťa ochorením, tím Carnomedu vám pomôže nielen s riešením konkrétnych príznakov, ale najmä podstaty príčiny problému. Po vyšetrení prístrojom KARDiVAR vám vieme doporučiť ďalšie kroky na ceste za lepším zdravím.

Prevencia je rovnako dôležitá, ak nie dôležitejšia, ako riešenie už existujúcich problémov. V spoločnosti Carnomed s.r.o. Vám vieme pomôcť predísť závažným ochoreniam. KARDiVAR totiž dokáže zistiť celkový stav vášho organizmu, a teda dokáže odhaliť riziká ešte pred prepuknutím choroby alebo ešte pred objavením sa prvých príznakov.

Výstup z merania prístrojom KARDiVAR

Výstup z merania prístrojom KARDiVAR